متخصص گوش ، گلو و بینی

زمانی که تصمیم به جراحی بینی می گیرید، بیشترین تمرکز شما باید انتخاب یک متخصص بینی خوب باشد زیرا اگر این مرحله را به درستی انجام ندهید، چند سال بعد باید مجددا برای جراحی ترمیمی بینی خود اقدام کنید. مشاوره صحیح و آگاه کردن بیمار از مدل انتخابی بر عهده یک دکتر خوب است که با علم زیباشناسی خود، فرد را از استانداردهای زیبایی آگاه کند. اگرچه بیماران از واقعیت عمل بینی معمولاً می ترسند، در این فیلم با دکتر کاظمی جراح زیبایی بینی برای یک عمل بیمار دارای بینی کج همراه شدیم تا نحوه جراحی بینی را ببینیم. بهطور نسبی در خانمها بعد از سن 17 سالگی و در آقایان بعد از سن 18 سالگی میتوان عمل زیبایی بینی را انجام داد.

از این رو نمی توان هزینه دقیقی از آن ارائه داد. رینوپلاستی صرف نظر از نوع بینی ، چنانچه به منظور زیبایی بینی صورت پذیرد ؛تحت پوشش بیمه نخواهد بود و فرد جهت احتساب هزینه آن باید به صورت حضورت به مطب جراح مورد نظر خود رجوع نماید. لازم به ذکر است که هزینه این پروسه نیز بسته به عوامل متعددی است. همچنین لازم است که زیبا جو، تا زمان تکمیل رشد بینی، قبل از قرار گرفتن تحت عمل بینی، دست نگه دارد، چون اقدام به جراحی قبل از تکمیل فرایند رشد بینی و در سنین پایین می توان به تغییر نتایج جراحی منجر گردد.

معمولا میزان تورم در بینی های گوشتی بیشتر است و نتیجه نهایی عمل بینی بعد از مدت زمان طولانی تری قابل مشاهده می باشد. تورم معمولا به دو شکل در بینی بروز می کند. نوع اول تورم که تورم اولیه نامیده می شود حدود دو هفته پس از جراحی بهبود می یابد. 4. در 3 الی 6 هفته اول از هر گونه فعالیت های شدید خودداری کنید. جراحان پلاستیک صورت ممکن است عمدتاً بر بهبود جنبه ی زیبایی بینی در بیمارانی که به دنبال جراحی زیبایی بینی هستند متمرکز شوند، زیرا بیمار و بستگان بیمار بیشتر از هر چیزی تغییرات شکل و ظاهر بینی را ارزیابی خواهند کرد و رضایت آنها از نتیجه ی جراحی بستگی به ملاک های زیبایی به دست آمده در نتیجه ی عمل دارد.

پیشنهاد می دهیم مراقبت ها و اقداماتی قبل و بعد از این پروسه زیبایی را جدی بگیرید و برای خلق زیبایی توام با سلامتی ، آن ها را رعایت کنید. همانطور که خواندید در این مطلب در رابطه با تکنیک های جراحی بینی گوشتی صحبت کردیم. افراد برای انجام پروسیجر مذکور با سوالات متداولی روبرو هست که یکی از این سوالات در خصوص برگشت پذیر بودن یا نبودن بینی گوشتی است. آیا نتیجه جراحی بينی های گوشتی برگشت پذیر است ؟ بینی گوشتی دارای بافت پوستی ضخیم و استخوان بندی و غضروف ضعیف تری نسبت به سایر بینی ها دارد.

دیدگاهتان را بنویسید