لیندوز آمریکایی و قاچاق وینستون

یک ماه قبل قیمت یک پاکت وینستون ۲۰ هزار تومان بود. به گزارش بولتن نیوز، فیلم سینمایی «پلنگ سیاه: واکاندا تا ابد» یکی دیگر از آثار کمپانی مارول است که اکران خود در سینماهای جهان را از یازدهم ماه نوامبر سال ۲۰۲۲ آغاز خواهد کرد. این فیلم بر اساس شخصیت پلنگ سیاه از شخصیتهای کمیک مارول ساخته شدهاست و دنباله فیلم پلنگ سیاه و سی امین فیلم دنیای سینمایی مارول میباشد.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی «پلنگ سیاه: واکاندا تا ابد» آمده است: آتلانتیس و مردمانش در اثر مزبور معرفی میشوند. «پلنگ سیاه: واکاندا تا ابد» به نویسندگی و کارگردانی رایان کوگلر ساخته شده و در آن لوپیتا نیونگو، دانای گوریرا، مارتین فریمن، لتیشیا رایت، وینستون دوک و آنجلا باست بازی میکنند. حالا اینکه آنها همه را روی هم میریزند و جنس را جور میکنند، سیگار هما، ویژه، اشتود بهمن و آزادی را با هم قاطی میکنند و به دست مردم میدهند، ربطی به دخانیات و دولت ندارد، این مسائلی است که در محلات، در داخل تعاونیهایی که معمولا در کنار مساجد به وجود آمده، وجود دارد و معمولا هم صلاح را حتما اینجوری میبینند که عمل کنند.

الماسی با رنگی آبی که گفته می شود بسیار نایاب است. بزرگ ترین سنگ الماسی که در جهان پیدا شد، کولینان نام گذاری شد. سیگار وینستون یکی از مشهور ترین سیگار ها در جهان است. » در دهه ۱۳۶۰ و قبل از پایان جنگ شاهد دهها پرسش از این دست بودهایم که یکی از آنها را به صورت مشروح میخوانید: ساعت ۲۰/۸ روز یکشنبه دوم آبانماه ۱۳۶۱، جلسه ۳۶۶ دور اول مجلس شورای اسلامی به ریاست آقای هاشمی رفسنجانی جلسه علنی خود را شروع کرد. از آنجایی هم که واکاندا علاقهای به اشتراک گذاری فلز خود با دیگران ندارد، یک درگیری میان دو ملت شکل میگیرد.

پس از این اتفاق بزرگ و شکلگیری یک امپراطوری جدید در صنعت جواهرات، هری وینستون در سال 1932 میلادی شرکت جواهرات و الماس خود را بنا نمود و با سبکی متفاوت پا در این عرصه پرطرفدار گذاشت. در همین حال محسن قمصر، معاون امور بینالملل شرکت ملی نفت نیز با اشاره به اظهارنظر سفرای ژاپن و هند مبنیبر گران بودن نفت ایران، گفت: اخیرا سفیر ژاپن و هند از اینکه نفت ایران نسبت به قیمتهای بازار گرانتر است، شکایت داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید