قیمت عمل زیبایی بینی + عکس جراحی بینی

در انتخاب جراح بینی خوب دقت کنید. شخص در زمان جراحی بینی نباید در هفته های اول صحبت طولانی مدت انجام دهد. البته این جراحی درد بسیار کمی را به همراه دارد. طبق گزارشات نشریه HealthLine، معمولا جراحیهای زیبایی بینی خصوصا در بینی استخوانی، عوارض بسیار کمی دارند. البته این مورد را در نظر داشته باشید که کمپرس نباید به طور مستقیم بر روی پوست بینی گذاشته شود. بعد از عمل توجه داشته باشید که زمان مناسب برای شستشو و حمام کردن را از پزشک خود بپرسید.

با پزشک خود خصوصا در یک ماه اول ملاقات داشته باشید و از توصیه های او استفاده کنید. آن چه که اهمیت دارد این است که بیمار باید تمام نکات گفته شده از سوی پزشک را رعایت کند. بدون شک ، لبخندِ رضایتِ بیمار و احساس خوشحالی درونی او از نتیجه عمل جراحی با ارزش­ترین پاداشی است كه نصیب دكتر می­ شود. مصرف داروهای مسکن، به تسکین درد و ناراحتی بیمار کمک خواهد کرد. سعی کنید تا می توانید مایعات مصرف کنید و حتی غذا هایتان را به صورت نرم و میکس شده بخورید.

باید در نظر بگیرید که شما بعد از عمل تغییر فرم بینی تان باید غذا های نرم و آبکی بخورید تا در صورت گاز زدن فشاری به محل جراحی وارد نشود. حدالامکان با عطسه یا سرفه نکنید تا به بینی فشاری وارد نشود. 1. در قدم اول باید با جراح خود ملاقاتی داشته باشید و درباره این که آیا گزینه مناسبی برای جراحی بینی هستید یا خیر با ایشان صحبت و مشورت کنید. برخی از افراد بینی استخوانی دارند و برخی از افرادی که بینی گوشتی دارند که باید جراحی بینی گوشتی و جراحی بینی استخوانی دارند. معمولا صورت تا چند روز بعد از جراحی پف دارد که البته کاملا طبیعی است.

به چند دلیل امروزه مقبولیت جراحی باز بینی بیشتر شده است. در طی این مدت این عمل جراحی تغییرات و توفیقات زیادی داشته است و همواره بسوی تکامل رفته است، این پیشرفت در سه دهه گذشته بسیار پر شتاب بوده و از حدود بیست سال گذشته که تکنیک Open کم کم جای روش closeرا گرفته است با این روش میزان دقت و کمال مطلوب شدن (perfection) و قابلیت آگاهی از نتیجه (predictability) بیشتر شده و میزان نیاز به رتوش و جراحی ثانویه کمتر شده است .

دیدگاهتان را بنویسید