قیمت عمل زیبایی بینی + عکس جراحی بینی

بینی پهن :بینی پهن میتواند ناشی از پوست ضخیم اطراف بینی یا شکل ساختار استخوانی آن باشد. اندازه و شکل آن می تواند توجه افراد را از سایر ویژگی های صورت ، به خود جلب کرده و تاثیر به سزایی بر روی چهره ، بر جای می گذارد. اولین و مهم ترین گام برای عمل کردن بینی انتخاب یک جراح خوب و مجرب می باشد، چرا که جراح بینی تاثیر بسزایی در نتیجه رینوپلاستی دارد. حمام آفتاب، برنزه کردن و قرارگرفتن در معرض نور مستقیم آفتاب توصیه نمی شود.

شاید در قسمت مشکلات تنفسی باید دقت کنیم که فرد مشکل تنفسی اش از علل دیگری ناشی نشده باشد که نیاز به عمل بینی نداشته باشند چون مثلا در کسی که بینی اش به خاطر آلرژی بینی دارای گرفتگی بینی است عمل بینی کمک چندانی به بهبودش نمی کند. در صورتی که رشد صورت شما کامل است، از نظر جسمی سالم هستید، سیگار نمی کشید، چشم انداز مثبت و اهداف واقع بینانه برای بهبود ظاهر خود در ذهن دارید، می توانید کاندید خوبی برای جراحی باشید.

دارو های تجویز شده توسط پزشک متخصص را به صورت مرتب و سر موعد مصرف نماید. به مدت دو هفته بعد از جراحی، غذاهای تند و فلفلی مصرف نکنید. از مصرف الکل و استعمال دخانیات تا 2 هفته پس از عمل زیبایی بینی اجتناب نماید. پس از جراحی ، فقط می توانید از دهان خود نفس بکشید. هنگام عطسه کردن دهان خود را باز نگاه دارید. دهان به شدت خشک می شود و لب ترک می خورد. این ویژگی به این معنا است که این روش نیاز به بی حسی کمتری برای انجام جراحی زیبایی بینی دارد، این عامل برای برخی از زیباجویان مهمترین تلقی می شود و به دلیل برش کمتری که در این جراحی وجود دارد مدت زمان آن تا پایان عمل حدود 30 دقیقه کمتر می باشد.

سپس فرد در کمتر از یک دقیقه توسط متخصص بیهوشی ، بیهوش خواهد شد و بعد از ضد عفونی کردن صورت برش ها بر اساس نوع روش جراحی بینی ایجاد خواهد شد. هدف هر بیمار از عمل جراحی بینی بسیار متفاوت است؛ در بیشتر بیماران عمل بینی با هدف کوچک کردن سایز بینی، رفع قوز بینی، درمان پولیپ و رفع انحراف بینی انجام می شود. بیشتر افراد در مورد اتاق عمل استرس دارند و مراحل جراحی بینی در اتاق عمل به این صورت خواهد بود که بعد از اینکه فرد وارد اتاق عمل شد آشنایی مختصری با تیم درمان خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید