فینگر فود چیست؟

فینگرفود پنیر بز و قارچ گزینهای عالی برای مهمانیهای کمجمعیت است و تهیهی آن هم زحمت زیادی همراه ندارد. این نوع فینگرفود برای هر نوع مهمانی و مراسم مناسب است و در واقع میتواند گزینهای عالی برای افزایش اشتهای مهمانان قبل از وعدهی اصلی باشد. این فینگرفود از آن فینگرفودهایی است که از روز قبل هم میتوان آمادهشان کرد و در یخچال گذاشت. در ضمن کشمشی که برای تهیهی مینیتارت گردو-کشمکشی استفاده میشود برای شیرینکردن آن است، از این رو میتوان از خوراکیهای دیگری هم برای شیرینکردن آن استفاده کرد، ولی احتمالاً کشمش از هر مادهی دیگر برای شیرینکردن این مینیتارت مناسبتر است.

برای تهیهی این فینگرفود به پنیر بز و کمپوت لیمو-انجیر نیاز دارید، اگر نتوانید کمپوت لیمو-انجیر پیدا کنید میتوانید به کمپوت انجیر بسنده کنید. برای تهیهی این نوع فینگرفود به چند سیخ پلاستیکی کوچک، مقداری خربزه یا ملون، مقداری پنیر موزارلا و پروشتو نیاز دارید. فینگرفود جشن تولد سیخ چوبی معمولاً از تکه های سبزیجات و گوشت و مرغ تهیه می شوند. در این مقاله پرنیان فینگرفود خوشمزه ای را آموزش داده است که با خمیر یوفکا تهیه می شود و برای سرو به عنوان پیش غذا یا غذای اصلی مناسب است . یا وارد کانال تلگرام آموزش فینگر فود و اینستاگرام آشپزی مجموعه آریا تهران شوید.

کباب چوبی مرغ سوخاری یک فینگر فود بسیار خوشمزه با طرز تهیه ساده بسیار مناسب میهمانی یلدایی و تولد بزرگسالان بچه ها و دورهمیهای کوچک است. فینگرفودها، غذاهایی جذاب در اندازههای کوچکاند که که علاوهبر سرو آسان، بسیار خوشمزه هم هستند. فینگرفود آویشن دنیایی از مزههای خوشمزه و هیجانانگیز است. این فینگرفود نمونهی بارز یک فینگرفود عالی است، چراکه بسیار کوچک است و هر لقمهی آن را بهسادگی و بدون نیاز به چنگال، قاشق و چاقو میتوان نوشجان کرد. هیچ نیازی به چنگال یا چاقو نیست بلکه یکی از آنها را راحت میتوان در دهان گذاشت و نوشجان کرد.

بروسکتای پنیر بز و انجیر یکی دیگر از بهترین انواع فینگر فود است و میتواند انتخابی عالی برای مهمانیهای کوچک باشد، هرچند که هیچ مانعی برای استفاده از آن در مراسمها و مهمانیهای بزرگ وجود ندارد. قابلتوجه این است که فینگرفود اولین بار در کافههای آمریکا به چشم خورد و بهمرور زمان با استقبال عظیمی از مردم روبرو شد از فینگرفود برای مهمانیهای سلفسرویس و جشنهای بزرگشان استفاده میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید