فینگر فود چیست؟

در ادامه ی مطلب به چند نوع از فینگر فود هایی که با مزاج ایرانیان نیز سازگار است و طعم مطلوبی هم دارند اشاره می کنیم . از این فینگر فود سرد برای سرو در انواع جشن تولد و مهمانی آماده کنید و از طعم لذیذ آن لذت ببرید. و زیر آن را خیلی خیلی کم کنید. این بار سعی کنید با آموزش و تهیه فینگر فودهای مختلف در مهمانی و مجالس توجه همه را به سوی خود جلب کنید، دوستانتان باید بدانند شما چه مهارت های ویژه ای در آشپزی دارید.

پیشنهاد ما ان است اگر خواستار آن هستید که از این نوع خوراکی های خوشمزه برای مهمانی های خود استفاده کنید و از سوی دیگر رضایت مهمانان خود را به دست اورید و در این وس اطلاعات کاملی در مورد سلیقه ی غذایی هر کدام از افراد حاضر در مهمانی را ندارید به راحتی می توانید تنوع مختلفی از انواع فینگر فود ها را در نظر بگیرید. سپس آن را رول کنید. استفاده از فینگر فود های سرد مزیت های ویژه ی خود را دارد از همه مهمتر دیگر نیازی به گرم کردن آنها نیستید و به راحتی می توانید هر زمانی تهیه کنید و برای مهمانان سرو کنید.

به ویژه اگر از تهیه ی انواع مختلف از فینگر فود های سرد و گرم اگر خسته شده اید و به دنبال تنوع بیشتر و البته لاکچری بیشتر هستید می توانید این بار در مهمانی های خاص استفاده از این نوع از خوراکی ها را در اولویت خود قرار دهید. برای یادگیری طرز تهیه انواع فینگر فود های جذاب و متنوع، می توانید به آموزشگاه آشپزی “آشپزشو قنادشو” ، که یک وب سایت معتبر هم دارد، مراجعه نمایید و اقدام به یادگیری طرز تهیه و نکات مهم در تهیه انواع فست فود های موجود در میان غذاها نمایید. در اولین مرحله برای تهیه این فینگر فود باید اجاق را از قبل گرم کرده و داخل یک ظرف پنیر پارمسان و سس مایونز و پیاز سبز و شوید و آبلیمو و فلفل را خوب مخلوط کنید.

بعد از این کار باید سیب زمینیها را درون آب سرد بریزید و ژامبون را برای قراردادن داخل سیب زمینی آماده کنید. بعد از اینکه آرد را الک کردید آن را داخل یک کاسه بریزید سپس مارگارینی که داشتید را به آن اضافه کنید و خوب با هم مخلوط کنید. برای آشنایی با طرز تهیه ی انواع مختلف از فینگر فود دریایی راهکارهای مختلفی موجود است به عنوان مثال می توانید کتاب های آشپزی را در اولویت خود قرار دهید ولی از آن جا که استفاده از این نوع از کتاب ها برای برخی نواقص ویژه بوده است ما سعی کرده ایم پکیج های ویژه ای برای تهیه ی انواع مختلف از غذاها و البته فینگر فود دریایی در نظر بگیریم با استفاده از این نوع پکیج ها اطلاعات کاملی در مورد طرز تهیه ی هر نوع از خوراکی ها به صورت فیلم های آموزشی در اختیار شما قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید