فینگر فود و پیش غذا –

3. روی نان های تست، پنیر گودا، کالباس و کدو می گذاریم. روی هر نان تست قالبی دلخواه قرار دهید و داخل قالب را با این مواد پر کنید. از آن جایی که در تهیه محصولات دهکده پروتئین از مواد نگه دارنده و افزودنی های مضر استفاده نمی شود می توانید با خیالی آسوده از این محصولات در تهیه انواع ساندویچ، پیتزا، فینگرفود و … مواد را به مدت یک ساعت در یخچال قرار می دهیم.

2. بعد از یک ساعت سس مایونز را نیز به مواد اضافه می کنیم و دوباره به مدت چهل و پنج دقیقه در یخچال می گذاریم. طرز تهیه سالاد سیب زمینی در جامبو شلز را در مجله کوروش بخوانید. برای تهیه فینگر فود ژامبون با پنیر و سیب زمینی ابتدا باید، یه عدد تخم مرغ را به علاوه نمک و فلفل به سیب زمینی آب پز له شده اضافه کنید. روی فینگر فودهای آماده را نیز با گوجه گیلاسی و جعفری ساطوری شده تزیین کنید. بعد از اینکه رولت ها آماده شدند روی آن ها شیر و روغن بریزید و رولت ها را در درون قالب فر قرار دهید قالب فر در درون فر بگذارید تا رولت ها طلایی شوند.

به طور کلی فینگر فود به معنای غذاهای انگشتی یعنی غذاهایی است که به صورت لقمه ای و در سایز کوچک درست می شود. انواع فینگرفود از زمان های بسیار قدیم در تمامی تمدن ها رایج بوده و تنها نام و نتوع مواد اولیه آنها بوده است که در گذر زمان تغییر کرده و اکثرا سعی بر طراحی و تهیه غذاها به صورت لقمه ای می کردند تا عدم وجود قاشق چنگال مشکلی در نحوه ی بلع غذای آنها به وجود نیاورد. از دیگر موارد موجود در این فینگرفودها کشکه هم که یک غذای عربی است در کنار باقی فینگرفودها یافت میشود.

در بخش آموزش انواع فینگر فود این تارت خیلی خوشمزه را قرار داده ایم. سپس گوجه فرنگی و ریحان روی آن قرار میدهیم. 5. نان، پنیر و کالباس را روی یکدیگر قرار می دهیم. بادمجانها را به صورت بهعلاوه قرار داده و وسط آن از مخلوط گوشت بگذارید. استفاده کنید. از جمله مزایای محصولات دهکده پروتئین تولید آن ها به صورت استاندارد و تحت تأیید وزارت بهداشت و عدم استفاده از مواد نگه دارنده و افزودنی های مضر می باشد. بعد از دو ساعت، فینگر فودها را اول در آرد سفید فرو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید