فینگر فود ساده و کم هزینه

در برزیل معتقدند زمانی در دربار، آشپزی بهجای پختن ران مرغ که غذای موردعلاقهٔ شاهزاده بود، خمیری را با مرغ پر کرده و بهشکل ران مرغ درآورده و بهعنوان غذایی مخصوص برای شاهزاده سرو کرده است. کانچا در پرو با نوعی ذرت با نام مایز چاپل تهیه میشود. لازانیا برای فینگرفود معمولا به شکل رولی آماده میشود. «بورک» یکی از محبوبترین، مشهورترین و قدیمیترین غذاهای فینگر فودی ترکیه است که از زمان حکومت پادشاهان عثمانی تاکنون در تمام وعدهها از صبحانه گرفته تا ناهار و شام و مهمانیها سرو میشود. مجله کوروش نوشت: درست کردن انواع فینگر فودهای کم هزینه و جدید یلدایی برای شام شب یلدا و پیش غذای شب یلدا حسابی پرطرفدار است.

تهیه انواع فینگر فود سرد و گرم و البته فینگر فودهای جدید برای دورهمیها و مناسبتهای خاص نیاز به کمی خلاقیت دارد. تهیه و انتخاب فینگر فود گرم همانطور که در قسمت های قبلی مورد بررسی قرار گرفت به دلیل اینکه به راحتی صورت میگیرد از محبوبیت بالایی برخوردار است و این تنها گزینه ی ی محبوبیت ان یا به عبارت دیگر تنها گزینه ی مزیت آنها نمی باشد . امروزه فینگرفود ها طرفداران بسیاری به ویژه جوانان دارد و اگر مادران اندکز سیاست داشته باشند می توانند به راحتی با استفاده از این نوع خوراکی ها برخی از مواد مغذی الزامی که کودکان از خوردن آنها امتناع می کنند به شکلی مطلوب و مورد پسند آن ها تبدیل کنند.

شما در سراسر جهان میتوانید انواع مختلف فینگرفود را ببینید. در این مرحله پنیر پیتزا را به همراه مقداری نمک، فلفل سیاه، پودر سیر، پودر پیاز و زردچوبه به کاسه می افزاییم و به خوبی مواد را با هم ترکیب می کنیم تا کاملا یکدست شوند، سپس روی کاسه را می پوشانیم و در یخچال قرار می دهیم. وقتی درباره آموزش انواع فینگر فود صحبت می کنیم مینی کورن داگ یکی از متفاوت ترین آموزش ها خواهد بود. این فینگر فود خوشمزه را حتی اگر سرخ کن نداشته باشید هم می توانید درست کنید. خیارها را بشویید و با پوست، رنده کنید.

در طرز تهیه این فینگرفود یلدایی میتوانید به جای این مواد میانی از ترکیب خامه و شکلات با دانههای انار و تزئین انواع مغزها استفاده کنید. همچنین، نوع سرد فینگرفود به دلیل ماندگاری بیش تر و خوردن آسان تر، پر طرفدارتر و دارای کاربرد بیشتری در مهمانی ها، مجالس، و جشن تولدها نسبت به نوع گرم فینگرفود است. فینگر فود سرد نیز طرفداران خاص خود را دارد. در اولین مرحله از طرز تهیه این فینگر فود ساده و کم هزینه و جدید برای شب یلدا، نانهای تست را از قبل در فریزر قرار دهید تا یخ بزنند. کمی از سبزیها را با مرغ و سیب زمینیهای آبپز شده در یک ظرف بریزید.

دیدگاهتان را بنویسید