فینگر فود با خمیر یوفکا و سس مخصوص برای تولد و مهمانی

با گذشت زمان کاناپه واژه ای شد که به غذاهای کوچک که در مهمانی ها سرو میشد تعلق می گرفت. در صورت مشاهدهی کلمات رکیک و نامناسب، اشتراک آن كاربر حذف شده و دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد. در صورتی كه تشخیص داده شود فعالیت های یك كاربر بر خلاف قوانین یا مصالح وبسایت بوده و هدف های تخریبی خاصی را دنبال میكند، حساب کاربر مسدود خواهد شد. هرگونه فعالیت که به قوم، نژاد، دین یا حزب خاصی توهین شود ممنوع است.6.

فرانسوی ها با قرار دادن برخی مواد در داخل تکه ای نان، غذاهایی در اصطلاح به اندازه ی انگشت یا همان فینگر فود را وارد برنامه ی غذایی خود نمودند. تابه ای را روی حرارت بگذارید و کره را داخل آن بریزید تا ذوب شود سپس پیاز خرد شده را به آن اضافه کنید. مردم فرانسه از کلمه canapé به جای فینگرفود استفاده می کنند.

زبان اصلی زومیت فارسی است؛ لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان فارسی استفاده کنید. جواب ساده ی گوگل به این معنی است که فینگرفود غذایی است که بتوان به راحتی با انگشت و بدون استفاده از قاشق یا چنگال میل کرد. همه مان به نحوی اسم فینگرفود به گوشمان خورده است یا در مهمانی ها، عروسی ها و مجالس مختلف رو به رو شده ایم.

پس از تهیه آنها در سینی های بزرگ و در مهمانی ها سرو می کنند. تهیه فینگر فود ساده و کم هزینه و طرز تهیه اسنک در خانه در ساندویچ ساز با خمیر یوفکا و یا سبزیجات و گوشت کار چندان دشواری نیست؛ اما اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که نحوه تهیه فینگرفود را نمی دانید، مشغله فراوان و وقت کمی دارید، یا اصلا آشپزی دوست ندارید می توانید از فروشگاه آنلاین مامان پز، فینگر فود مهمانی خود را تهیه کنید. با وجود اینکه دقیقا نمیدانیم خاستگاه اصلی فست فود کورن داگ کدام کشور است اما این فست فود و فینگر فود محبوب خیابانی در ایالات متحده آمریکا به دههٔ ۱۹۲۰ برمیگردد و در دههٔ ۱۹۴۰ به یکی از خوراکیهای محبوب در سراسر آن کشور تبدیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید