فواید عمل بینی طبیعی

بسیاری از بیماران تا چند هفته بعد از جراحی از کبودی و تورم اطراف چشم ها و بینی خود شکایت می کنند. در همین حین کسی که تعداد بسیار زیادی عمل جراحی بینی موفقیت امیزی را انجام داده است و در نمونه کار های بسیاری از آن موجود است می توان گزینه مناسبی برای شما باشد. به همین دلیل تنها راهی که امکان آگاهی از هزینه را فراهم می کند مراجعه شما به مطب بهترین جراح بینی است. اگر شما هم جزء یكی از موارد سیزده گانه بالا هستید، لطفاً از عمل جراحی منصرف شوید یا به پزشك دیگری مراجعه نمایید!

بعلاوه ، جراحی می تواند بر روی واکنش بدن به انسولین تاثیر گذار باشد ، بنابراین ، جراح باید فرایند را در یک همکاری مشترک با پزشک دیابت ، هم در طول عمل و هم در دوره ریکاوری ، پیش ببرد. در ابتدا بهتر است بدانید که اگر جراحی به طور نابلدانه و بد انجام شود، خسارات جبران ناپذیری فراوانی هم در سلامتی و هم بر روی زیبایی ظاهری افراد بر جای می گذارد پس باید با انتخابی هوشمندانه بهترین جراح پلاستیک را از میان این حجم از متخصصین برگزینید. این سن در دختران اغلب 15 سالگی و در پسران معمولاً در 17 سالگی می باشد.

همیشه پزشکان از یک روز اول بعد از جراحی به عنوان سخت ترین قسمت ریکاوری یاد می کنند، چون در این مدت هنوز اثرات مخرب دارو های بیهوشی از بین نرفته است و فرد هوشیاری کاملی را نیز ندارد، علاوه بر آن اغلب شاهد سر درد، تورم شدید، کبودی، خونریزی بینی هستیم.

برای پیشگیری از این مشکل کمی از غضروف بینی را به پایین ان پیوند می دهند . البته این جراحی درد بسیار کمی را به همراه دارد. علاوه بر آن این پزشکی را انتخاب کنید که توجه ویژه ای به مجرای تنفسی و ساختار بینی دارد نیز بسیار مهم است. البته این مورد را در نظر داشته باشید که کمپرس نباید به طور مستقیم بر روی پوست بینی گذاشته شود. زخم بخیه در این روش وجود ندارد. شکل دادن به بینی با استفاده از بخیه های خاص از قسمت های مهم یک جراحی رینوپلاستی مدرن می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید