فواید عمل بینی طبیعی

در ابتدا لازم است بدانید که هزینه های جراحی فرمدهی بینی فرآیندی کاملا خصوصی و به نوع بینی و تکنیک به کار رفته در عمل بستگی دارد به همین دلیل نمی توان قیمت قطعی در این مورد اعلام کرد. این گونه با رعایت موارد مذکور می توانید دوران نقاهت را به خوبی پشت سر بگذارید و تا حد چشم گیری از بروز عوارض مربوط به جراحی بینی بکاهید. با رعایت نکات گفته شده از سوی پزشک متخصص، مشکلات رایج بعد از عمل بینی را به راحتی مرتفع کنید و در نهایت دوره نقاهت با سرعت بیشتری طی می شود و شاهد نتایج درخشان تری خواهیم بود.

عمل بینی یا جراحی زیبایی بینی که به آن رینوپلاستی نیز گفته می شود یکی از رایج ترین جراحی های پلاستیک و زیبایی است. رینوپلاستی یا جراحی پلاستیک بینی به عمل جراحی بینی گفته می ­شود كه باعث تغییر شكل ظاهری بینی می­ شود. در ویزیت اولیه مشخص می­ شود كه آیا بینی شما احتیاج به عمل دارد و یا اینكه شما چقدر از این عمل جراحی سود می­برید؟ این عدم تقارن ، هارمونی صورت را تخریب کرده و جذابیت طبیعی شما را می کاهد. در روزهای ابتدایی بعد از جراحی زیبایی بینی، به علت تورم بینی تنس کمی مشکل می شود که این امری طبیعی است ولی با گذشت زمان و برطرف شدن علائم جراحی، تنفس به حالت عادی بازمیگردد.

بینی به عنوان جزء مهمی از صورت در مركز توّجه چهره­ ی انسان قرار دارد و به عنوان جزء مهمی از دستگاه تنفس انسان، وظیفه­ ی تصفیه ­ی هوای تنفسی، مرطوب ­سازی و گرم كردن هوا، وظیفه بویایی و وظیفه تخلیه ترشحات سینوس ها را دارد كه بهبود این عملكردها و حفظ وظایف طبیعی بینی از اهداف جراحی زیبایی بینی نیز است. از این عكس­ها برای آنالیز قبل و بعد جراحی استفاده می ­شود. 5. تا دو هفته قبل از جراحی بینی، از دمنوش های گیاهی، زنجبیل، سیر، ویتامین E، روغن ماهی استفاده نکنید.

شما باید جدا کردن چسب را با یک تکنیک درست انجام داده و از محلول مخصوص که می توان از داروخانه تهیه کرد، برای سست و شل کردن چسب از روی بینی استفاده کنید. تورم در طول جراحی بینی ، امری اجتناب ناپذیر است ولی درجه تورم یا ادم به نوع رینوپلاستی انجام شده ، دامنه تغییرات رخ داده در بافت ها و نوع پوست بیمار وابسته است. از طرف دیگر هر چقدر که ضخامت پوست فرد نیز کم تر باشد، کبودی زودتر از بین خواهد رفت. یکی از بارزترین ویژگی بینی های گوشتی ، پوست ضخیم آن ها می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید