فروش چادر مسافرتی فنری اتوماتیک و کمپ حرفه ای با قیمت ارزان

ما در انتهای راهنمای خرید چادر کوهنوردی یک نمونه چادر که از گیرههای دورافلکس استفاده کرده معرفی میکنیم. برخی از چادر های مسافرتی که ساختاری فنری دارند و به این صورت به آن ها چادر مسافرتی فنری گفته می شود را شرکت کلمن می سازد. نوعی سرپناه و اتاقکی از جنس پارچه است که میتواند در زمان هایی که به بیرون از منزل برای گردش و تفریح به دامان طبیعت سفر میکنید، آنرا براحتی نصب کرده و ساعاتی را به طور موقت در آن اسکان بیابید و همچنین در برابر باران و هوای سرد و همچنین باد و طوفان در این پناهگاه حضور داشته باشید.

این چادرها کاملا ضدآب ، ضد طوفان و کاملا آب بندی شده هستند. اگر در زمان استفاده از چادر به هر دلیلی دیگر نیازی به آن ندارید این شرکت چادر های مسافرتی دست دوم را از شما خرید مینماید جهت فروش چادر مسافرتی دست دوم هم با این مرکز تماس بگیرید تا همکاران اطلاعات چادر های استوک را در اختیارتان قرار دهند. علاوه بر راحتی در سفر که هرجا می خواهید می توانید اتراق نمایید ، قیمت بسیار مناسبی دارد و دیگر نیازی به هزینه های زیاد برای هتل نمی باشد.

اگر می خواهید این مدل چادر مشکی را خریداری کنید حتما از روسری و مقنعه بلند استفاده کنید. مدل بروز چادر کمری چادر کمری حسنا می باشد . برخی از این محصولات ساخت شرکت کلمبوس می باشد که بهترین برند در تولید چادر مسافرتی است و جادار ترین و بزرگ ترین آن ها را می سازد. پیرامون اوضاع ایران باستان در دوران هخامنشیان، یک تاریخ نگار مشهور یونان باستان به نام پلوتارک نوشته است که زنان ایرانی در هنگام لزوم برای بیرون رفتن از خانه و یا رفتن به سفر، ابتدا درون چادری بسته مینشینند.

جلوی این چادر باز است و برای تهیه آن به 5/7 متر پارچه با عرض 100- 90 سانتیمتر نیاز است. به دلیل زلزله های اخیر در کشور این مرکز تمامی چادر های مسافرتی را با درصد تخفیف واقعی و ویژه به دست هموطنان عزیز میرساند. ویژگی ای که تریزا را از سایر پارچه ها متمایز می کند وزن فوق العاده سبک آنست به نحوی که از کن کن سبکتر است و در عین حال به هیچ عنوان نازک نیست و برق آن از کن کن کمتر است.

دیدگاهتان را بنویسید