فروش چادر مسافرتی فنری اتوماتیک و کمپ حرفه ای با قیمت ارزان

پارچه های نیمه براقی است که به دلیل ظاهر زیبایی که دارد با استقبال بسیار خوبی روبرو شده. قسمت بالای سر با نقاب جلوه زیبایی از چادر می دهد. در این میان مزون فاریون عبایا امکان خرید اینترنتی را نیز با توجه به سایز و مدل و طرح مورد علاقه شما نیز پدید آورده است بدین صورت شما میتوانید مرغوب ترین اجناس را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.

به همین دلیل خیلی مهم است که چادر شما راحت و متناسب با تعداد افرادی که قرار است با شما در یک چادر بمانند انتخاب شود. اگر برای فعالیت های روزانه چادر می خواهید، خرید این مدل چادر را به دلیل سخت بودن کنترل این چادر توصیه نمی کنیم. این مدل چادر دارای یک قسمت دامن مانند است که با بستن بندهایی به دور کمر قسمت تحتانی بدن را می پوشاند و قسمت بالایی آن که کاملاً شبیه یک چادر معمولی ایرانی است به راحتی با کش روی سر نگه داشته می شود. این چادر تا چند سال پیش در بین افراد محجبه محبوب بود اما با طراحی چادرهای آستین دار ، استفاده از آن در فعالیت های روزمره کاهش یافته و بیشتر در مهمانی ها و مجالس مورد استفاده قرار می گیرد.

این چادر بدون زیپ ، دکمه و کش است اما برخی از خانم ها برای راحتی بیشتر آن را می دوزند. همچنین این چادر در قسمت بالایی، دو لبه آزاد دارد که امکان حرکت دستها را بیشتر میکند و در قسمت جلویی دو تکه به نظر میرسد. در چادر دانشجویی امکان استفاده از کیف زیر چادر وجود دارد، قسمت جلو و پشت چادر کاملاً شبیه چادر سنتی ایرانی است.

امکان استفاده از کیف در زیر چادر فراهم است. این چادر شبیه چادر دانشجویی است با این تفاوت که شکافی در زیر آستین و این تغییر شکل به آن شکل زیباتر از دانشجویی معمولی می دهد ، بنابراین مورد استقبال خانم های جوان قرار می گیرد. یک چادر با طرح ساده بیشتر مورد علاقه مچالس و جلسات است. این مدل چادر یکی از محبوب ترین و شیک ترین مدل های چادر مشکی است که طرح اصلی آن متعلق به کشور عراق است اما با نام های “چادر جده” یا “عربی اصلی” نیز شناخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید