فاجعه منا در امتحان ریاضی + عکس و توضیح – ایسنا

زکی، م.، 1390. نگرش دانش آموزان به درس ریاضی و رابطه آن با اضطراب امتحان (مورد: دانش آموزان دختر و پسر سال دوم دبیرستان های شهر اصفهان). 1- ✔️ یکی از بهترین روش های بالا بردن آمادگی دانش آموزان برای امتحانات چیست ؟ مانند گام های پیشین، موارد کاربردی برای شما عرضه می گردد.ریاضی یکی از مهم ترین درس ها است و اهمیت و ضرورت یادگیری آن به خصوص در این زمان که دنیا به دنبال علوم و تکنولوژی است و تسلط بر آن ها می تواند به بهتر شدن زندگی بشری کمک نماید و یادگیری و نحوه ارائه آن یادگیری خیلی مهم است.برای اینکه یک امتحان ریاضی را به خوبی بدهیم باید چه کار کنیم؟

حل کردن نمونه سوالات مختلف پیش از برگزاری امتحان سبب مرور آموخته ها و مطالب خوانده شده می شود و در آمادگی پیش از آزمون موثر است به خصوص در درس هایی همچون ریاضی که درسی کاملا مفهومی است. به این منظور نمونه سوالاتی از درس ریاضی دهم برای امتحانات نوبت اول (دی ماه) گردآوری کرده ایم که می توانید در انتها همین مطلب از وبسایت نمره یار بصورت مستقیم دریافت کنید. تمرینات و سوالات امتحانی بیشتری حل کنید و سعی کنید بر درس مسلط شوید. تمامی دانش آموزان با سرعت مشابه یک درس را فرا نمی گیرند و ممکن است بسیاری از دانش آموزان به دلایلی همچون عدم تمرکز و یا تعداد زیاد دانش آموزان در کلاس درس، نتوانند آن طور که باید و شرایط بر تکنیک های حل مسئله مسلط شوند.

درنگرش به درس ریاضی وهم چنین اضطراب امتحان در میان دانش آموزان دختر و پسر و هم چنین بین دورشته انسانی و تجربی تفاوتی معنادار وجود نداشته است. جهت آمادگی دانش آموزان پایه اول ابتدایی در امتحانات، ساعد نیوز در این بخش تعدادی از نمونه سوالات امتحان ریاضی را قرار داده تا با نحوه سوالات آشنا شوند. توجه کنید که این فایل به صورت پی دی اف هست و برای باز کردن اون به نرم افزار پی دی اف خوان نیاز دارین.اگه این همچین نرم افزاری ندارید، من لینک دانلود نسخه کم حجم این نرم افزار برای اندروید رو در اختیارتون قرار میدم.

از زمانی که این یاداشت را روی تویتر قرار داده ام افراد مختلفی را تحت تاثیر قرار داده و واکنشهای مختلفی را در پی داشته است. همه تلاش می نمایند روز امتحان تا جایی که ذهنشان یاری می دهد به سوالات دروس امتحانی پاسخ دهند.حال چه درست باشد یا غلط باشد.

دیدگاهتان را بنویسید