غذاهای حاوی فیبر زیاد مصرف کنید

پوست نازک و چار چوب غضروفی قوی در این نوع بینی ، یک نقطه قوت محسوب می شود و به همین دلیل نرخ موفقیت جراحی در بینی استخوانی اغلب بالاتر است. این نوع بینی ها به داشتن پوست نازک و چارچوب استخوانی و غضروفی محکم شهرت دارند. اکثر بیماران وانمود میکنند که دوست ندارند عیوب بینی شان و نیز صورتشان به خصوص در نزد همراهانشان به آنها گفته شود، در حالیکه خود بیماران محرم ترین افراد به خودشان هستند و حق دارند که واقعیتها را در مورد بینی و صورت خودشان بدانند و حتماً توصیه میشود که موقع اولین مراجعه به دکتر منافی با چهره بدون آرایش و گریم مراجعه نمایند که واقعیتهای چهره شان مشخص باشد و چه بسا مواردی است که با اصلاح مشکلات پوستی و یا اسکلتی صورت – اعم از چانه – گونه ها و چشم ها – پلک ها – غبغب – گردن و گوش و یا سایر قسمت ها نتیجه نهایی بسیار خوشحال کننده تر از اصلاح نقائص بینی تنها، میباشد.

اما از انجام ورزشهایی مانند بوکس و تکواندو که ممکن است به صورت شما ضربه وارد شود تا یک سال دوری کنید. در مقطعی عمل بینی به خصوص در کشور ما به بیراهه رفت و برخی از جراحانی که به سبک قدیمی عمل میکردند به طرف هر چه کوچک تر کردن بینی رفتند که در یک فاصله حدود 10 ساله نتایج نه چندان جالب آن به شکل بینی های بسیار کوتاه و کوچک و نامتناسب با صورت بروز کرد که اکثریت آنها متقاضی اصلاح نقیصه و رفع ایراد بینی شان میباشند که انجام مطلوب آنها بسیار هم سخت و مشکل میباشد .

کبودی و ورم چشم ها معمولا تا 3 روز بهبود می یابد؛ البته باز هم بستگی به بیمار دارد و نهایت تا 2 هفته طول می کشد. بیشتر تورم و التهاب در چند هفته اول بعد از جراحی بینی از بین می رود ولی برای مشاهده نتیجه کامل، نیاز است که 6 ماه تا دو سال صبر کرد. با این اعتدال میتوان روشهای استاندارد ایرانی را به دنیا معرفی نمود و از اعتبار و نام و توان جراحان پلاستیک ایرانی دفاع کرد. نام برده میشود و جزء متداولترین جراحی زیبایی محسوب میشود.

خیلی از بیماران بعد از جراحی زیبایی مرتب در حال گرفتن نظرات دیگران در مورد بینی و چهره خودشان هستند و واضح است که نظرات ابراز شده عموماً غیر کارشناسی و براساس ذهنیات و زمینههای شخصیتی افراد نظر دهنده بوده و عقیدهها و عقدهها با هم مخلوط ابراز میشوند و در اکثر موارد باعث رنجش خاطر بیماران میگردند به همین دلیل این جور نظرخواهی ها توصیه نمی شود. این تصور تنها به علت آمار چشمگیر انجام این جراحی است، اما در حقیقت این جراحی به دلیل اینکه در چهره افراد تاثیر به سزایی دارد دارای حساسیت ریسک های بی شماری است.

دیدگاهتان را بنویسید