غذاهای حاوی فیبر زیاد مصرف کنید

به همین دلیل حتماً باید شخص بالای 18 سال باشد، تا پزشک عمل بینی را انجام دهد. وقی شما پزشکی را به عنوان جراح اول انتخاب کرده­اید، لزوما به این معناست که جراحی­های تکمیلی بعدی را حتما باید نزد او انجام دهید. البته یک جراح ماهر ، باید این تغییرات را تا اندازه ای اعمال کند که تنفس بیمار دچار مشکل نشود ، تناسب میان بینی و اجزای صورت حفظ شود و بینی حالت خوکی به خود نگیرد.

تجزیه و تحلیل دقیق سیستماتیک بینی قبل از جراحی، ارزیابی تنفس همراه با بررسی انتظارات بیمار و اهداف جراحی مهمترین فاکتورهایی است که یک دکتر ماهر آن را رعایت می کند. تورم بعد از جراحی بینی ، دلیل دیگری نیز دارد و آن ، احتباس یا به دام افتادن مقداری مایع مستقیماً در زیر پوست بینی می باشد.

همین امر برای هر عمل جراحی دیگری هم صادق است. حتی با وجود این تورم باز هم می توان ظاهر بینی را مشاهده کرد که تغییر قابل توجهی داشته است. در زمان برآورد هزینهها باید علاوه بر دستمزد جراح بینی، هزینه اتاق عمل و بیهوشی، آزمایشهای پزشکی، نسخههای دارویی و دستمزد دستیار جراح را هم در نظر بگیرید. آیا نتایج طبیعی به نظر می رسد؟ البته باید توجه داشت هزینه عمل تنها زمانی مشخص می شود که جراح بینی را معاینه کرده و در صورت لزوم عکس های رادیولوژی بینی را نیز بررسی کند.

یک جراح بینی متبحر می تواند علاوه بر حفظ زیبایی بینی نسبت به استانداردها و شاخصه های جراحی و رفع مشکلات تنفسی و ساختاری ، بینی را زیبا و خوش فرم در تناسب با سایر اجزا صورت جراحی و جذابیت چهره را به فرد اهدا کند. به طور کلی دخترها می توانند زودتر از پسرها چنین عملی را انجام بدهند اما عمل بینی در نوجوانی و اولین سال های جوانی، به خودی خود یک ریسک بزرگ محسوب می شود. عملهایی مانند عمل انحراف بینی با توصیه پزشک انجام شده و باعث بهبود تنفس میشود.

دیدگاهتان را بنویسید