غذاهای حاوی فیبر زیاد مصرف کنید

زیرا که در پایتخت انواع امکانات پزشکی وجود دارد و بهترین متخصصین و جراحان در این شهر به طور متمرکز فعالیت های زیبایی و جراحی های مختلف انجام می دهند. از دوستان و اطرافیان خود که جراحی بینی انجام داده اند در خصوص تجربه جراحی بینی که انجام داده اند بپرسید. جراح پلاستیک یا متخصص گوش و حلق و بینی با انجام تغییرات لازم روی ساختار بینی، به اصلاح فرم بینی و رفع مشکلات تنفسی می پردازد.

در واقع در این عمل، جراح به دلیل داشتن میدان دید بیشتر می تواند تغییرات را به راحتی و بدون هیچ خطایی انجام دهد. چطور باید بهترین جراح بینی تهران را پیدا کنم؟ آیا می دانید که فرم بینی شما چیست و بعد از عمل به چه شکلی خواهد بود؟

زیرا بدن شما نیاز به کالری دارد. دوران نقاهت بعد از جراحی بینی : معمولا فرد تا یک هفته نیاز به استراحت دارد البته این زمان در بین افراد متغیر میباشد گاهی برخی از افراد در کمتر از این زمان نیز به بهبودی می رسند.برای اینکه فرد هر چه زودتر این دوران را سپری کند میبایست از چند موارد مانند فین کردن ، استخر رفتن ، سولار ، سیگار، قلیان و ورزش های سنگین باید پرهیز کنند. اگر کار فرد فیزیکی باشد، نیاز است که چندین هفته از محل کار مرخصی گرفته شود. جراحی زیبایی بینی استخوانی برای آن دسته از بینیها به کار گرفته میشود که دارای پوست نازکتر و استخوانی محکمتر هستند.

انجام جراحی بینی به چه کسانی توصیه می شود؟ بهترین جراح تهران برای عمل بینی چه کسی است؟ اکثر ما می دانیم که رایج ترین جراحی در کشورمان جراحی زیبایی بینی است. این روش رایج ترین روش جراحی بینی است که در آن جراح، برشی روی پایه بینی (کلوملا) ایجاد می کند، سپس پوست بینی را به طور کامل به سمت بالا می برد. بهتر است با استفاده از یک موچین، لبه چسب را گرفته و به آرامی از روی پوست جدا کنید. به دلیل ایجاد برش های عمل در ناحیه پوست بیمار در روش باز، مدت زمان بهبودی بعد از جراحی در این روش بیشتر از روش بسته می باشد؛ همچنین در روش باز میزان کبودی و ورم بیشتری بعد از جراحي بيني در بیمار ایجاد می شود، اما با توجه به مزایایی که روش باز دارید دکتر بشارتی زاده از آن استفاده می کند که در ادامه توضیح خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید