غذاهای حاوی فیبر زیاد مصرف کنید

برای محافظت از بینی و همچنین کمک به نگه داشتن شکل جدید آن در طی روند بهبود، ممکن است یک آتل در قسمت خارجی بینی شما قرار گیرد. برای مثال غذاهایی از قبیل سوپ ، ماست و جو پرک جزو این الویت ها می باشند. این کار به حداقل میزان کشیده شدن پوست و تحت تاثیر قرار گرفتن استخوان و غضروف پایه کمک می کند. به گفته کمیته تحقیقات روسیه این دو پزشک اکنون به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین مربوط به “ایمنی جان و سلامت” بیماران تحت بازجویی قرار دارند. بیماری اسکلرودرمی نوعی بیماری نادر و پیش رونده روماتیسمی است که پوست بیماران ضخیم، سفت و خشک شده و گاه در انتهای اندامها زخم ایجاد میشود.

آندری کوماروف و عمر خالد پزشکان عمل انجام شده اخیر او ادعا میکنند که این ملکه زیبایی دارای یک بیماری نادر به نام اسکلرودرمی است که پیش بینی آن پیش از انجام عمل غیر ممکن بوده است. او ادعای پزشکان را رد کرده و میگوید پیش از این عمل جراحی زیبایی بینی انجام داده و بدون هیچ گونه ناهنجاری ژنتیکیای برایش موفقیت آمیز بوده است. ذات جراحی­ های زیبایی نداشتن هر گونه دغدغه مالی است.

بینی های گوشتی بخاطر ضخامت پوستی که دارند هر گونه تغییر در ساختار بینی را به خوبی نشان نمی دهند و این ضخامت همانند یک لایه میان اسکلت و پوست به شمار می آید و از نشان دادن ساختار اسکلت بینی جلوگیری می کند ولی بینی های استخوانی برخلاف بینی های گوشتی به دلیل نازکی پوست به خوبی بر روی ساختار بینی قرار می گیرند و به راحتی می توان اسکلت بینی را مشاهده نمود.

جراحی زیبائی بینی به مفهوم کوچک کردن صرف بینی به هر قیمتی نیست. اما در ادامه متوجه خواهید شد که شایعهای بیش نیست و خبرگزاریهای جز حاشیه درست کردن کار دیگری بلد نیستند. به طور کلی افراد پس از انجام عمل جراحی با سوالات بسیاری مواجه خواهند بود که در ادامه به برخی از رایج ترین این پرسش ها اشاره نموده ایم. در ادامه نوشتار عمل دماغ مهران رجبی با ما و سایت فیگار همراه بمانید. او عمل جراحی را در کلینیکی در کراسنودار در جنوب روسیه انجام داده است.

دیدگاهتان را بنویسید