عکس و فیلم واقعی عمل بینی

جراحی زیبایی بینی عموما با دو روش جراحی بینی باز و بسته انجام میشود. دوران نقاهت بعد از جراحی بینی به شیوه بسته کوتاه تر از جراحی بینی به شیوه باز است. بیحس شدن بینی از عوارض دیگر آن است. از دیگر عوارض بلندمدت آن، خون دماغ شدن فرد در برخی از اوقات است. انحراف بینی و بروز ناراحتیهای تنفسی از دیگر عوارض بلندمدتی است که در میان برخی از بیماران مشاهده میشود.

پس از جراحی به مدت 6 تا 8 هفته، معمولاً هر چند روز یك بار چسب روی بینی تعویض می ­شود. ما در این مقاله در مورد مراحل قبل عمل بینی تا روز جراحی زیبایی بینی صحبت خواهیم نمود. پانسمان داخل بینی نیز فردای روز جراحی برداشته خواهد شد. در مدتی که پانسمان روی بینی شما قرار دارد از ایستاده دوش گرفتن خودداری کنید. در طول مدت پانسمان و قرار گرفتن پد پزشکی در بینی، باید تنفس از راه دهان را انجام دهید.

بعد از جراحی بیمار احتمالاً ورم و کوفتگی و کبودی در اطراف چشم ها داشته و این ورم می تواند تا 2 هفته به طول انجامد. پس از انجام عمل جراحی بینی هم باید یک سری از اقدامات و مراقبت ها را به عمل آورید تا دوره بهبود ناحیه بینی تمام شود.

یکی از عوارض شایع عمل رینوپلاستی باقی ماندن آثار زخم و جراحی روی بینی است که در بسیاری از افراد ممکن است جای بخیه ها هم باقی بماند. اگر جراح مهارت و تخصص بالا در این جراحی داشته باشد، هیچ گونه اثری از بخیه روی بینی باقی نخواهد ماند. استفاده می کند. پیوند استخوان از این نواحی هیچ گونه مشکلی را برای ساختار استخوانی ایجاد نمی کند و بیمار نیز هیچ گونه دردی احساس نمی کند. در بیماران دارای پوست ضخیم، جمع شدن پوست بعد از جراحی، به زمان بیشتری نیاز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید