عکس قبل و بعد عمل بینی گوشتی

چراکه گاهی افراد به علت مشکلات تنفسی که انحراف تیغه بینی برایشان ایجاد کرده متقاضی این جراحی میشوند. گاهی اوقات تنها ظاهر گوشتی بینی سبب ناراحتی در افراد نیست و ساختار بینی مشکلات تنفسی را ایجاد کرده است. تغییر ظاهر بینی به هیچ عنوان تغییر کوچکی نیست و زمانی که فرد تصمیم بگیرد که رینوپلاستی گزینه مناسبی برای وی می باشد، باید با جراح مشورت های لازم را انجام دهد. از آنجا که رینوپلاستی می تواند تنفس را بهبود بخشد مهم است که بیمار به دنبال یک جراح بینی خوب باشد و معمولا افرادی که نقص های بینی گوشتی خود را با عمل از بین برده اند از تغییر بسیار زیاد در صورت خود شگفت زده می شوند و این تجربه را یکی از مهم ترین تصمیمات زندگی خود می توانند به این گونه که تمایلی ندارند حتی عکس های قدیمی خود را به کسی نشان بدهند.

مشکلات جراحی بینی گوشتی چیست؟ در جراحی زیبایی بینی های گوشتی به دلیل بالا بودن حجم پوست ممکن است کوچک کردن بیش از حد بینی مشکلات تنفسی ایجاد کند؛ بنابراین جراح نمی تواند تا حد زیاد طبق خواسته بیمار رفتار کند. در این حالت جراحی بینی علاوه بر زیبایی می تواند مشکلات تنفسی بیمار را نیز رفع کند.

دامنه گستردگی عارضه بعد از عمل بینی ، دارای ارتباط مستقیم، با مهارت و تجربه پزشک می باشد. مشاوره ای که مسیر ارتباط شخصی بین بیمار و پزشک را گسترش داده و فرایند برنامه ریزی درمان را شروع می کند. در طی این بازدید، پزشک شما هر گونه بسته بندی (در صورت لزوم) را برداشته، اطمینان حاصل کنید که محل عمل جراحی بر طبق برنامه درمانی است و دستورالعمل های بیشتری در مورد مراقبت از بینی و سینوس ها به شما می دهد. بیماران اغلب می توانند یک هفته بعد از جراحی بینی، به محل کار خود بازگردند، ولی در طول حداقل سه هفته اول بعد از جراحی، انجام هیچگونه فعالیت سنگینی توصیه نمی شود.

اثرات بعد از جراحی طی دو تا چهار هفته فروکش میکند و بیشتر بیماران بعد از دو هفته میتوانند به سر کار خود برگردند. هوا را از بینی خود خارج نکنید. افرادی که از شکل و عملکرد بینی خود ناراضی بوده و خواهان بهبود آن می باشند. از طرفی گروه عظیمی از این افراد مبتلا به بیماری های قلبی، خواهان داشتن بینی زیبایی هستند که دستیابی به آن جز با انجام عمل بینی، میسر نمی شود. این که افراد دارای بینی گوشتی، نیاز به این جراحی زیبایی بینی دارند، بسیار مهم است که بهترین جراح بینی گوشتی را انتخاب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید