عکس قبل و بعد عمل بینی گوشتی

برای درمان گوشت اضافه بینی بعد از عمل باید به یک جراح خوب بینی مراجعه کنید تا راه حل مناسب (استفاده از پماد یا جراحی ترمیم بینی) را تجویز کند. بسیاری از افراد، به خصوص آقایان، که برای جراحی بینی مراجعه می کنند از ورزشکارانی هستند که در حین ورزش با مشکل شکستگی بینی مواجه شده اند.

امروزه بسیاری از افراد، به روش های زیبایی بدون انجام جراحی، علاقه زیادی پیدا کرده اند. سوابق دارویی شما را بررسی کرده و معایناتی را از قبیل آنالیز سپتوم ، حفره های بینی ، پلیپ ، مخاط بینی ، مقاومت ساختارهای بینی و پشت بینی ، انجام می دهد. زمانی که زخم تا حدودی بهبود می یابد ( بعد از دو هفته ) یک کرم مرطوب کننده ویتامین ای روی زخم استفاده می شود. تا 48 ساعت بعد از عمل از کمپرس یخ روی قسمت های کبود استفاده کنید. تا 2 ماه بعد از جراحی از انجام فعالیت های سنگین خودداری کنید.

ورزشکاران باید بعد از جراحی بینی، باید برای مدتی از فعالیت های ورزشی به دور باشند. گاز استریلی که پزشک زیر سوراخ های بینی شما گذاشته است ممکن است تا 48 ساعت بعد از عمل به خونابه آغشته شود که به راحتی می توانید آن را عوض کنید. پرستار نحوه عوض کردن این گاز استریل را به همراه شما یاد خواهد داد. چسب زدن به بینی بعد از جراحی بسیار مهم است و به همین دلیل معمولاً جراحان تا چند جلسه اول، خودشان برای بیمار چسب می زنند.

آیا قرص های ضد بارداری بر روی نتیجه جراحی بینی تاثیر گذار است؟ البته در تکنیک جراحی باز نیز در صورت سپرده شدن فرایند به دست یک جراح ماهر ، بعد از سپری شدن زمان ، هیچ اثری از اسکار یا آثار عمل بینی بر روی بینی باقی نخواهد ماند. جراحی بینی باز به پزشک امکان دسترسی بیشتری به غضروف و استخوان های بینی را می دهد، اما ممکن است جای زخم کوچک بر روی بینی باقی بماند. یکی از مهم ترین سوالاتی که افراد می پرسند این است که ماساژ بینی گوشتی بعد از عمل چگونه است؟

دیدگاهتان را بنویسید