عکس قبل و بعد عمل بینی گوشتی

همچنین در صورت حضور بیماران قبلی در مطب می توانید با آن ها به صحبت نشسته و از آن ها در رابطه با میزان رضایت شان از نحوه عملکرد جراح بینی سوال کنید. استفاده از کمپرس یخ می تواند مفید باشد. این نوع از تامپونها پس از انجام عمل بینی استفاده بیشتری دارد. بنابراین جراح بعد از بخیه کردن برش ها، یک اسپلیت روی بینی قرار می دهد و تکه های گاز استریل را داخل حفره های بینی فرو می کند تا خونریزی بعد از عمل زودتر بند بیاید .گازها ممکن است کمی ناراحت کنده باشد ولی چند روز بعد از عمل خارج می شوند.

با این تفاوت که برای بینی های استخوانی این عوارض مدت کمتری باقی می مانند و زمان بهبودی آنها کمتر است. امروزه روش های جدیدی برای خارج کردن تامپون با درد کمتر برای فرد وجود دارد. با وجود این، امروزه میزان دقت پزشکان در عمل جراحی بینی به مراتب نسبت به قبل بیشتر شده است که بیماران کمتر دچار خونریزی میشوند. آشنایی با عمل جراحی زیبایی بینی و افرادی که کاندیدای مناسبی برای آن نیستند!

به دلیل اشغال فضای داخل بینی با تامپون، به منظور باز شدن راه تنفس و راحتی نفس کشیدن بیمار، طراحان، تامپونهایی را تولید کردند که درون خود لوله ای را دارد. به طور معمول تامپونها از جنس گاز استریل تولید میشوند؛ و پس از آغشته شدن با موادی همانند آویتان، آنتی بیوتیک، وازلین، مروسل ، ررینوراکت و … با این حال، عملکرد این تامپونها همانند نمونههای بدون لوله است و هیچ تفاوتی با آنها ندارد. تامپونهای آماده نوع چهارم تامپونها محسوب میشوند. همان طور که از اسم آنها مشخص است این نوع از تامپونها به صورت آماده استفاده میشوند و نیازی ندارند تا پس از برش دادن به مواد آغشته شود.

تامپونها انواع مختلفی دارند که بسته به تشخیص پزشک و نیازی که بیمار دارد استفاده میشود. دکتر حامدی دارای بورد تخصصی ناسیونال می باشند و در مدت طبابت خود بیش از 5000 عمل جراحی زیبایی موفق در بین هموطنان و بیماران محترم خارجی در کارنامه خود دارند. اما به هبچ عنوان دست به پوست بینی نمی زنند و پوست منقبض می شود و به ظاهر جدید تبدیل می شود. در مدلهای جدید تامپون از آنها زائدهای به شکل نخ وجود دارد که برای خارج کردن راحت تامپون از آن استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید