عمل جراحی بینی(رینوپلاستی): روش، عوارض و هزینه – کلینیک پوست و مو رازی

جراح با معاینه، نوع بینی و مشکلات احتمالی را مشخص و نهایتاً مبلغ دقیق عمل را به شما خواهد گفت. اما باز هم در چنین شرایطی حتی اگر جراحی شدن بینی در ظاهر مشخص باشد این تغییرات به صورت مصنوعی نیست بلکه به شدت زیبا و در هارمونی و هماهنگی کامل با فرم چهره است.

، یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می کند و پس از جدا کردن پوست از اسکلت بینی، تغییرات مورد نیاز را بر روی بینی اعمال می نماید. نیکوتین و دود تنباکو بهبودی را به تأخیر می اندازد و می تواند باعث ایجاد زخم شود. چون این مواد بر روی فرایند بهبود زخم تاثیر مثبتی را بر جای می گذارند. جراح بینی قبل از عمل با ارزیابی دقیق وضعیت بینی شما سعی میکند خطر عوارض تنفسی را به حداقل برساند.

3. جراح مربوطه ، سوابق پزشکی شما را بررسی می کند و در مورد شرایط درمانی و داروهای مصرفی شما سوالاتی می پرسد. گاهاّ هم ارزان بودن هزینه این نوع جراحی به دلیل تعداد بالای انجام جراحی در طول یک روز است، که این کار هم با توجه به خستگی جراح و کاهش دقت و تمرکز در کار این جراحان خطراتی را به دبال دارد.

با توجه به اینکه جراحی بینی در دسته عمل های زیبایی قرار دارد بنابراین هیچ شرکت بیمه ای نسبت به پرداخت این مبلغ اقدام نخواهد کرد. برای انجام هر جراحی نیاز به پرداخت تمامی هزینه های آن توسط بیمار است تا بتوان نسبت به درمان اقدام نمود اما شرکت های بیمه با توجه به تعهدات خود سعی می کنند تمام یا مقداری از این هزینه ها را پرداخت کنند. بسیاری از بیماری ها در این لیست قرار داشته و شرکت های مختلف بیمه نسبت به پشتیبانی از بیماران اقدام می کنند. در چندین سال اخیر که با پیشرفت علم پزشکی، امکان دست بردن در شکل و فرم بینی به کمک جراحی بینی بسیار راحت تر شده افراد زیادی در تمام سنین و از تمامی طیف ها، اقدام به انواع جراحی بینی (رینوپلاستی یا سپتولاستی) می کنند که هر کدام از آنها هزینه عمل مشخصی خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید