عمل بینی گوشتی زنانه – دکتر وهاب آسترکی

پزشک به بیماران خود توصیه می کند تا حداقل شش هفته قبل از بازگشت به ورزش نرمال دست نگه دارند، ولی این بدان معنا نیست که شش هفته در تخت خواب بمانید. قابل ذکر است در این روش جراح می تواند به راحتی ایرادات بینی را مشاهده کند و تغییرات را با کیفیت و دقت بیشتری بر روی بینی انجام دهد به گونه ای که میزان عدم تقارن در بینی و سوراخ های آن ، بعد از عمل بینی به حداقل برسد. به طور کلی عمل زیبایی بینی در داخل یا خارج بینی انجام می شود و بر اساس نیاز فرد منجر به بهبود عملکرد تنفسی یا بهبود فرم بینی به لحاظ زیبایی می گردد.

یبوست می تواند باعث صدمه زدن به شما شود و به محل عمل فشار وارد کند. همچون دیگر جراحی های زیبایی در عمل بینی نیز احتمال بروز خطراتی مانند خون ریزی، عفونت و واکنش نامطلوب به بیهوشی وجود دارد. تناسب بینی با دیگر اجزای چهره: باید بگوییم که بینی طبیعی معمولاً با هر چهره ای تناسب دارد ولی بینی فانتزی معمولاً به افرادی توصیه می شود که صورت های کوچک با اجزای ظریف دارند. هنگام خوابیدن و یا دراز کشیدن سر باید بالاتر از بدن قرار بگیرد. 6. بهتر است به هنگام خواب دو بالش در زیر سر خود بگذارید.

برای این کار از دو بالش استفاده کنید. علاوه بر این، جراح شما میتواند عکس های سایر بیماران با فرم بینی مشابه را به شما نشان دهد، که به شما کمک میکند نتایج احتمالی را بهتر درک کنید. ، جراح بینی علاوه بر اینکه اقدام به برداشتن قوز بینی و استخوان های اضافی، نسبت به ترمیم و تقویت بافت های باقی مانده بینی می کند تا از بروز عوارض جانبی پیشگیری و استحکام بینی تضمین شود.

جراحی بینی علاوه بر زیبایی می تواند برای اصلاح نقص های ساختاری و مادر زادی، از جمله مواردی که موجب مشکلات تنفسی می شود، انجام گردد. البته در صورت درمانی بودن فرایند و در پی بررسی های انجام شده توسط کارشناس بیمه ممکن است پوشش های هزینه ای از طرف شرکت بیمه انجام شود. بینی تا مدتی بعد از عمل ورم خواهد داشت و عملا دیدن شکل نهایی آن، خیلی زود ممکن نخواهد شد. ممکن است مسیر بینی به علت تورم و یا وجود اسپلینت ها در داخل بینی بسته شود و احساس خفگی به فرد دست می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید