عمل بینی گوشتی زنانه – دکتر وهاب آسترکی

بیمار باید اعتماد کامل به جراح خود داشته باشد و در عین حال، انتظارات منطقی و واقع بینانه ای از نتیجه جراحی داشته باشد. بهتر است افراد برای گرفتن نتیجه مطلوب اول از هر کاری با پزشک متخصص و با تجربه ای مشاوره گرفته و انتظارات خود را از عمل جراحی بیان کنند چرا که پزشک با تجربه آگاهی و دید وسیع تری از عمل به شما می دهد و در رابطه با موارد قبل از عمل و مراقبت های بعد از عمل را جدی بگیرند. لازم به ذکر است که تعداد بسیار معدودی از متقاضیان رینوپلاستی آسیب بینی دارند و اکثرا افرادی که در پی گذراندن این عمل هستند از سلامت عمومی برخوردارند یا به عبارت دیگری عوارض مربوط به عمل جراحی را درک کرده و هم چنین انتظارات واقع بینانه ای نسبت به آن دارند.

اصلاح انحراف تیغه بینی که به عنوان یک امر مهم در زمینه درمانی بینی است با این کار یکی از شدیدترین و شایع ترین مشکلات بینی که اختلال تنفسی است با تنظیم ساختار های بینی برطرف می گردد. بسیاری از افرادی که عمل بینی با هدف درمانی را انتخاب می کنند، پس از آن دچار ملالی می شوند که پس از اتمام عمل با ظاهر چهره شان که بینی در آن نقش به سزایی ایفا می کند، مشکل دارد. بینی هایی که دارای پوست ضخیم، چرب و گوشتی می باشند. تغییراتی که ممکن است این حس را در شما ایجاد کند که به اندازه کافی خوب و زیبا نیستید.

در این وضعیت پزشک به سادگی به تمام آناتومی و ایرادات بینی اشراف خواهد داشت و برای دسترسی به سر بینی نیز امکان بهتری فراهم خواهد آمد. پوست بینی کنار زده می شود تا امکان دسترسی به چارچوب بینی فراهم شود. در بیشتر موارد، این برش داخل بینی زده می شود تا کمترین میزان اسکار بر جای بماند. در برخی موارد، برش هایی در ناحیه ای به نام کولوکولا، پوست جدا کننده سوراخ های بینی زده می شود. در طی 20 سال گذشته عمل بینی توسط جراحان بینی با تکنیک حذف استخوان، غضروف و پوست اضافه در حین حفظ آناتومی بومی و تقویت غضروفی انجام می شود.

مواد جاذب و نرمی داخل بینی گذاشته می شوند تا استحکام تیغه میانی بینی که سپتوم نام دارد، حفظ شود. چرا که جراحی بینی می تواند علاوه بر درمان، نقائص موجود در ظاهر بینی را نیز برطرف کند. امروزه یکی از محبوب ترین و جذاب ترین جراحی های زیبایی در میان مردم بخصوص جوان ترها جراحی بینی می باشد، در این مقاله خانم دکتر بشارتی زاده ، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی نکاتی را مطرح نموده اند که به شما عزیزان توصیه می شود برای کسب آگاهی بیشتر این مقاله را تا انتها بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید