عمل بینی خوب در لرستان – دکتر فاطمه مختاری فر

بنابراین توجه شما به دستورات پزشكی و رعایت نكات ظریف مربوطه، در نتیجه­ ی درمان تاثیرگذار خواهد بود. گاهی با رعایت نکاتی ساده میتوان تا حدود بسیار زیادی عوارض عمل بینی را کاهش داده و در نهایت نتیجه رضایت بخش تری از عمل خود کسب کنید. تا 3 ماه نمی توانید عینك بزنید.

به طور کلی ماساژ دادن بعد از عمل جراحی بینی به خصوص در چند هفته اول بعد از عمل به دلیل از جا در آمدن بخیه های ظریف و بی اثر شدن اصلاحات انجام شده توصیه نمی شود. لباس های جلو باز بپوشند تا مجبور نباشند لباس را از سر بپوشند. پس از جراحی به مدت 6 تا 8 هفته، معمولاً هر چند روز یك بار چسب روی بینی تعویض می ­شود.

جراحی بینی گوشتی به منظور تغییر شکل ابعاد و در نهایت زیبایی بینی فرد مورد استفاده قرار میگیرد. هزینه این عمل زیبایی به عوامل مختلفی بستگی دارد. در صورت نیاز به غضروف، قبل از شروع جراحی بینی، دنده از نواحی فوق الذکر تهیه می شود. توجه به این نکته ضروری است که انتظارات افراد از جراح بینی باید منطقی و واقع گرایانه باشد تا با جراحی بینی نتیجه مطلوبی حاصل شود. در این دستاورد بدون در نظر گرفتن ویژگی های ساختاری بینی، همه بینی ها به یک شیوه مشابه، تحت جراحی قرار می گرفتند و در نتیجه، در برخی از بینی های دارای ساختار استخوان و غضروف ضعیف، به دلیل برداشته شدن غضروف و استخوان، اسکلت بینی سست شده و نتیجه نامطلوبی از عمل بینی حاصل می گردید.

از مصرف آجیل و شکلات، نوشابه های گازدار، شیرینی ­های تر، غذاهای پر ادویه، فست فود­ها و غذاهای سفت خودداری کنید. بعد از جراحی زیبایی بینی بیمار باید از خوابیدن به پهلو خودداری کند و به صورت طاقباز بخوابد همچنین در مواقع خواب و استراحت سر خود را بالتر از بدن قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید