عمل بینی خوب در لرستان – دکتر فاطمه مختاری فر

سن مناسب برای این عمل بین 18 تا 40 است. که این عوارض میتواند کوتاه مدت یا بلندمدت باشد. معمولا پزشک یا کلینیکهایی که بیماران بیشتری داشته و توانستهاند خود را در بازار جراحان زیبایی بالا بکشند؛ دستمزد بالاتری دریافت میکنند. افرادی که بدن آنها به نوعی بدشکل بوده و یا از نظر روحی و روانی دچار اختلال هستند. کجی مادرزادی استخوان و ساختار بینی یکی دیگر از علل کج به نظر رسیدن بینی است.

اما بسیاری از متخصصان جراحی بینی این روش را برای جراحی مناسب نمی دانند زیرا جراح دید کامل بر ساختمان بینی ندارد و نمی تواند تغییرات پیچیده تر را ایجاد کند. این نوع جراحی میتواند اندازه بینی، پل بینی، نوک بینی و سوراخهای بینی را تغییر دهد. در صورت مبتلا شدن به سرماخوردگی باید عمل جراحی بینی را به زمان دیگری موکول کنید. بیهوشی شما رابطه ی مستقیمی با میزان داروی تزریق شده در بدنتان دارد و تا پایان دوره ی عمل در یک خواب عمیق فرو خواهید رفت، احتمال به هوش آمدن شما حین عمل وجود دارد اما این به هوش آمدن به معنای درک واقعیت نیست زمانی که چشمتان را باز می کنید متوجه میشوید که در اتاق عمل هستید اما چیزی را به خاطر نمی آورید و بدنتان احساسی ندارد.

این مشکل با مصرف مسکن کاملا قابل کنترل است. به مدت دو هفته تا پیش از انجام عمل، باید مصرف دخانیات همانند سیگار را به حداقل ممکن رسانده و حتی از مصرف آن خودداری کنید. معمولا یک روز بعد از جراحی بینی، تامپون ها توسط جراح برداشته می شود و اسپلینت و بخیه های بینی هم بعد از یک هفته برداشته و کشیده می شوند. از آنجایی که عمل بینی جراحی است که روی استخوان بینی انجام می شود و بینی های گوشتی از استخوان و غضروف کمتر و میزان پوست بیشتر برخوردار می باشند شکل دادن به بینی های گوشتی معمولا سخت می باشد.

یک نکته مهم کیفیت و ضخامت پوست و زوایای بینی میباشد که با استفاده از عکس های رنگی استاندارد و یک شکل قبل از جراحی بینی و تکرار سریالی آنها پس از عمل وضعیت پوست و زوایای بینی مشخص میشود. جراحی عمل بینی که با نام رینوپلاستی نیز شناخته شده است می تواند تا حد زیادی تعادل ویژگی های صورت را بهبود بخشد و به بیماران کمک کند تا اعتماد به نفس تازه ای پیدا کنند. افرادی که از طرف شخص دیگری وادار به این جراحی میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید