طرز تهیه ۵ فینگر فود ساده و کم هزینه برای شب یلدا

چند لحظه روغن را گرم کنید ، سپس سمبوسه ها را درون ظرف قرار دهید. قطعه لواش مستطیل شکل را تصور کنید. نان لواش را از طول برش دهید. خامه ترش و نیمی از کالباس را اضافه کنید. در یک کاسه بزرگ ، مغزی سیب زمینی را با پنیر خامه ای له کنید. در ابتدا سیب زمینی ها را آب پز کنید. سپس پیاز را خرد کرده و در ظرف را تفت دهید تا شفاف شود.

این فینگر فود خوشمزه را می توانید در آموزش انواع فینگر فود کامل مطالعه نمایید. برای آموزش این نوع غذاهای دوست داشتنی با ما همراه باشید. دوره تخصصی فینگرفود(آموزش فینگرفود)کلاس فینگرفود: فینگرفود غذاهای کوچکی هستند که با دست خورده می شوند علت نامگذاری به این نام هم این است. فینگرفود به خوراکهایی گفته میشود که بهصورت لقمههای کوچک و یا اسلایس شده است و اغلب با دست خورده میشود و نیازی به ظرف یا قاشق و چنگال و یا چاقو ندارد.

اگر تهیه فینگر فود برای شما سخت است، بهتر است به وبسایت فینگر فودهای معرفی شده سر بزنید و بهراحتی این غذاهای کوچک جذاب را سفارش دهید. اگر لبه های لواش خشک است ، می توانید آنها را با کمی آب مرطوب کنید تا برای خم شدن انعطاف پذیر شوند. مراقب باشید که لواش را در کیسه پلاستیکی یا پارچه ای نگه دارید تا خشک نشود. پیاز ، گیاهان معطر (گشنیز ، جعفری و پیازچه خرد شده) ، نمک ، زردچوبه و فلفل را به سیب زمینی رنده شده اضافه کرده و مخلوط کنید.

آنها را ریز خرد یا خرد کنید. در یک کاسه ، تخم مرغ ، شیر ، دارچین و وانیل را با هم مخلوط کنید. اگر در تدارک برگزاری جشن یا مهمانی هستید و بهدنبال دستور تهیهی یک فینگر فود خوشمزه میگردید، میتوانید با روشهایی ساده و در زمانی کم، انواع فینگر فود سرد و گرم مانند فینگر فود سیب زمینی را تهیه کنید. در هزینه های لازم در تهیه یک میهمانی صرفه جویی کنید و دیگر دست به تهیه انواع غذاها در حجم زیاد و شیوه ی سرو دشوار نزنید. در گذشته از آنجا که خوردن غذا با دست بسیار رونق داشت انواع مختلفی از فینگر فودها تهیه می شد به همین دلیل تحت هیچ شرایط این خوراکی ها به تازگی وارد دنیای آشپزی نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید