طرز تهیه فینگر فود سیب زمینی خوشمزه و مخصوص سوخاری

سپس گوجه فرنگی و ریحان روی آن قرار میدهیم. در این سال برای اولین بار، در آمریکا کافههای کوچکی شروع به کار کردند که در منوی خود برای میان وعده غذاهایی با دستور پخت سادهتر و حجم بسیار کمتر را به مشتریان ارائه میکردند و در واقع از آن زمان بود که فینگرفودها به شکل امروزی به وجود آمدند. طریقه درست کردنش به این شکله که اول یک عدد سینه مرغ با پیاز و نمک و فلفل و خیلی کم زردچوبه (انقدر که رنگ مرغ رو زرد نکنه) و روغن بزارید بپزه تا کاملا آبش کشیده بشه تا زمانی که مرغ میپزه هویج و خیارشور و دو عدد پیازچه رو خورد کنید .

رانگون یک پیش غذای خیلی ساده و خوشمزه هست که با کمترین مواد لازم درست می شود. در واقع فینگرفود هر غذایی است که بتوان آن را به شکل لقمهای در اندازه کوچک درست کرد. از این فینگر فود سرد برای سرو در انواع جشن تولد و مهمانی آماده کنید و از طعم لذیذ آن لذت ببرید.

کوکتل میگو اغلب همراه با سس کچاپ تند سرو میشود. فینگر فود غذاهایی خوشمزه هستند که به صورت اسلایسهای کوچک سرو میشود که اغلب آنها حتی نیازی به قاشق یا چنگال معمولی ندارند و با خلال دندان، چنگالهای کوچک یا با دست خورده میشوند. امروزه فینگر فودها به دلیل طرز تهیهی ساده و هزینهی کم، بسیار پرطرفدار شدهاند و به دلیل سرو راحت نسبت به دیگر غذاها در جشنها و مهمانیها از آنها استفاده میشود.

از جمله فینگر فودهای گرم نیز می توان به مشهورترین آنها یعنی فینگرفودهایی که با استفاده از سیخ چوبی مانند جوجه و بورک گوشت ،میگو سوخاری و … اگر به پایینتر رفته و آموزش فینگر فود ها را بررسی نمایید مشاهده می کنید که جواب ما بیراه نبوده. سنبوسه یک فینگر فود صد در صد ایرانی و یکی از غذاهای خیابانی معروف آبادان و اهواز که با انواع مواد و سبزیجات میتونید درست کنید .

دیدگاهتان را بنویسید