طرز تهیه دو فینگرفود مجلسی

میگو ها را سرخ کرده و در ظرف دلخواه خود سرو کنید، برای زیبایی می توانید آن ها را به صورت شات میگو که در استکانی کوچک همراه با سس سرو می شود، روی میز قرار دهید. پیراشکی پیتزایی که در واقع ترکیبی از طعم پیراشکی و پیتزا است یکی از انواع فینگر فودهای بسیار لذیذ و خوشمزه محسوب میشود؛ که به واسطه طعم اشتراکی که از دو غذای دیگر به خود گرفته است توانسته نظر خیلیها را به خود جلب کند از این رو یک گزینه عالی و راحت برای پذیرایی از مهمانان کوچک شماست.

اندازه کوچک این نوع غذا خود یک مزیت است و نه تنها خوردنش را راحت کرده بلکه باعث میشود که بتوانید در مهمانیها با انتخاب ترکیبهای مختلف طعمهای متنوعی را داشته باشید و دیگر نگران ذائقه متفاوت مهمانان خود نباشید. اگر که به دنبال یک میان وعده یا عصرانه مقوی و خوشمزه و البته سبک برای سرو در جشن تولد کودک خود یا در دورهمیهای خانوادگی خود هستید؛ اسنک بهترین گزینه برای شماست. اسنک یکی از انواع فینگر فودهای فوری و خوشمزه خانگی است که معمولاً ما آن را به عنوان میان وعده میشناسیم.

سالاد الویه یکی از خوشمزهترین و معمولترین خوراکیهایی است که سالهاست در جشن تولدهای ما حضور پر رنگی دارد. یک پیشنهاد خوب برای سرو در انواع مهمانیها و دورهمیها مینی پیتزا است؛ این فینگر فود خوشمزه به واسطه طعم و ظاهر دلپذیری که دارد طرفداران بسیاری را هم در بین مردم از بچهها گرفته تا بزرگسالان به خود جذب کرده است؛ علاوه بر این اندازه کوچک مینی پیتزاها باعث میشود که بچهها در خوردن آنها راحت باشند به همین خاطر یک انتخاب مطمئن برای جشن تولد کودکان است.

استفاده از سبزیجات و میوه های رنگارنگ برای تزیین فینگر فودهای مختلف نیز می تواند راهکاری بسیار خوب برای زیباتر کردن آنها باشد. گوشت رو به پیاز اضافه کرده و خوب سرخ میکنیم. 1. مارچوبه ها را به قطعات کوچکی تقسیم کرده و در روغن زیتون سرخ می کنیم. همه مواد را با هم مخلوط کرده و سس و پنیر خامه ای مخلوط شده را هم اضافه می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید