صفر تا صد عمل زیبایی بینی + مشاوره رایگان – دکتر امیر حسین محمدی مفرد

درد بعد از عمل بینی تا کی ادامه دارد؟ جهت سپری کردن دوره نقاهت جراحی زیبایی بینی فرد باید حداقل یک هفته از محل کار یا تحصیل خود دور باشد تا کبودی های چشم که پس از عمل بینی به وجود می آید برطرف شود. بعضی از بیماران ممکن است در مدت زمان طولانی کاهش تورم و کبودی های صورت را تجربه کنند.

نتیجه جراحی بینی بعد از آن که کبودی و تورم ها کاهش پیدا کند، کاملا قابل مشاهده است. اکنون باید به دنبال پزشکی باشیم که بتواند هر یک از این نوع بینی ها را به شیوه ای صحیح و زیبا عمل کند. غلات مانند ماکارونی، گندم، برنج قهوه ای پخته شده، نان گندم و پاپ کورن و غیره. میوههای تازه مانند سیب، پرتقال، توت فرنگی، گلابی و غیره. سبزیجات تازه مانند هویج پختهشده، سیب زمینی پختهشده، نخود سبز پختهشده و کلم بروکلی و اسفناج آبپز و غیره. این غذاها شامل مواد غذایی سرشار از پروتئین مانند گوشت، ماهی، تخم مرغ، ماست و غذاهای سرشار از ویتامین A مانند هویج، پرتقال و سبزیجات برگ تیره مانند اسفناج و غذاهایی که سرشار از ویتامین C مانند مرکبات هستند.

غذاهای حاوی چربیهای اشباع نشده مثل آووکادو، ماهی چرب و روغن زیتون، برخی از سبزیجات مانند توت فرنگی، زغال اخته، کلم بروکلی، قارچ، انگور و گوجه فرنگی، شکلات تیره و چای سبز. یکی از مهمترین مواردی که حتماً باید در رژیم غذایی بعد از عمل بینی خود قرار دهید، غذاهای ضد التهابی است. نوع مهم دیگری از غذا که باید حتماً در رژیم غذایی شما وجود داشته باشد، غذاهایی است که در ترمیم زخم تأثیر زیادی دارند. به عنوان مثال، آناناس میوهای بسیار مناسب برای بعد از عمل است؛ بنابراین، تهیه یا نوشیدن آب آناناس یک روش مناسب برای به دست آوردن تمام مواد مغذی مهم و مرطوب نگه داشتن بدن است که به بهبودی شما کمک شایانی میکند.

قبل از برنامه ریزی رینوپلاستی، شما باید با جراح خود ملاقات کنید تا عوامل مهمی را که تعیین کننده این هستند که آیا جراحی برای شما مناسب است، بررسی شوند. اصول مراقبت بعد از جراحی بینی به علت تسریع پروسه ترمیم است اما این پروسه ترمیم ممکن است تا یک سال به طول بی انجامد. اما برای افرادی که جراحی بینی به روش بسته انجام داده اند، بعد از گذشت فقط چند روز نتیجه جراحی را خواهند دید. در چند روز ابتدایی ممکن است کمی خونریزی و ترشخ مایع زرد رنگ وجود داشته باشد. عمل بینی با مدل عروسکی ، یکی از حساس ترین و ظریف ترین جراحی های بینی را می طلبد و نیازمند اینست ، که جراح حداکثر دقت عمل خود را در جراحی بینی به کار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید