صفر تا صد عمل زیبایی بینی + مشاوره رایگان – دکتر امیر حسین محمدی مفرد

اول اینکه هر چقدر که پزشک ماهرتر باشد و با ابزار عمل، استخوان ها را کم تر لمس کند، کبودی کم تر خواهد بود. کبودی و ورم چشم ها معمولا تا 3 روز بهبود می یابد؛ البته باز هم بستگی به بیمار دارد و نهایت تا 2 هفته طول می کشد. نتایج اولیه هرگز فوری نیستند و ممکن است یک سال طول بکشد تا بینی شما فرم نهایی خود را بدست آورد. ترشحات بینی تا 3 روز طبیعی ست ولی اگر بیشتر از سه روز از بینی تان ترشح داشتید، حتما به پزشک مراجعه کنید.

این هوشیاری و افزایش آگاهی بیماران نوید ایجاد بینی های با تناسب بیشتر با چهره افراد ، حفظ تنفس و عملکرد تنفسی و بویایی طبیعی و پرهیز از مصنوعی شدن بینی و چهره بیماران را میدهد . جراحی زیبایی بینی می تواند مشکلات زیادی را در مورد بینی از جمله اندازه بینی (در رابطه با صورت)، عرض بینی، اندازه و موقعیت سوراخهای بینی، و مشخصات ظاهری بینی (با کوچک کردن قوزهای قابل مشاهده ، برجستگی ها یا فرورفتگی های روی سطح پل) برطرف سازد. حمام بعد از عمل بینی نباید طوری باشد که گچ بینی خیس شود.

نکته ای که بیمار باید به آن توجه کند این است که مواظب باشد چسب روی بینی اش خیس نشود. خیلی از بیماران بعد از جراحی زیبایی مرتب در حال گرفتن نظرات دیگران در مورد بینی و چهره خودشان هستند و واضح است که نظرات ابراز شده عموماً غیر کارشناسی و براساس ذهنیات و زمینههای شخصیتی افراد نظر دهنده بوده و عقیدهها و عقدهها با هم مخلوط ابراز میشوند و در اکثر موارد باعث رنجش خاطر بیماران میگردند به همین دلیل این جور نظرخواهی ها توصیه نمی شود. چرا بعد از جراحی بینی، استفاده از سرم برای شستشو توصیه می شود؟

بیمار می تواند با استفاده از سرنگ، سرم شستشو را در داخل بینی خود بریزد. از هنگامی که اولین عمل جراحی پلاستیک بینی مدرن انجام شد حدود 130 سال میگذرد. شما عزیزان گرانقدر میتوانید از طریق این لینک تمامی نمونه کار های عمل بینی را مشاهده فرمایید. جراحی بینی یا رینوپلاستی که یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در دنیا می باشد ، با هدف بهبود ظاهر بینی همراه با حفظ عملکرد طبیعی تنفس انجام می گیرد. نام برده میشود و جزء متداولترین جراحی زیبایی محسوب میشود. انتظار داشتن یک بینی نازک و کوچک ، در عین داشتن یک بینی پهن و ضخیم ، یک انتظار غیر منطقی محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید