صفر تا صد عمل زیبایی بینی + مشاوره رایگان – دکتر امیر حسین محمدی مفرد

توجه کنید بعد از جراحی بینی گوشتی به شما بستگی دارد که نتیجه بینیتان چه می شود پزشک برای بهترین جراحی تلاش خود را کرده است و از اینجا به بعد این شما هستید که با مراقبت ها و باید و نباید ها به بهبود هر چه بیشتر بینی باید کمک کنید. جراحی بینی مخصوصا جراحی بینی در افرادی که دارای بینی گوشتی هستند، هر روزه دیده می شود و دربین مردم در حال افزایش است. نتیجه جراحی در بینی های گوشتی به خلاقیت و ماهر بودن جراح بستگی دارد؛ هر چقدر جراح، خلاق تر و دارای تجربه بیشتری باشد نتیجه جراحی بینی موفق تر است.

اولین جلسه فالوآپ پس از جراحی بینی 5 تا 7 روز پس از عمل خواهد بود که در آن جراح اسپلینت بینی را خارج و پاتسمان را تعویض میکند. رعایت کردن این نکات می تواند نقس به سزایی در آنچه که شما تصور می کنید و آن چه که واقعیت دارد، داشته باشد. قیمت یا هزینه جراحی بینی با توجه به دستمزد جراح ، نوع بینی و ایرادات آن ، ترمیمی بودن عمل بینی ، هزینه آزمایشات قبل از عمل ، هزینه مرکزی که جراحی در آن صورت می گیرد و غیره مشخص می شود.

بسیاری از جراحان در گذشته از دستاورد کوکی کاتر در جراحی بینی استفاده می کردند. حتی با وجود این تورم باز هم می توان ظاهر بینی را مشاهده کرد که تغییر قابل توجهی داشته است. کوچک کردن بینی گوشتی می تواند باعث بهبود ظاهر و ایجاد یک چهره مناسب و زیبا برای فرد شود. این باعث افزایش احتمال خونریزی بینی می شود. در صورت تشخیص ابتلا به کم خونی در آزمایش خون قبل از عمل بینی ، پزشک نخست دستور درمان کم خونی یا آنمی را صادر می کند. جراحی بینی با اصلاح تیغه بینی که به مانند یک دیوار جدا کننده دو سوراخ بینی عمل می کند ، مسیر جریان هوا از بینی را در موقعیت مناسبی قرار داده و شما با داشتن تنفس بهتر ، از کیفیت زندگی بهتر ، مثلاً خواب راحت تر برخوردارخواهید شد.

بیشترین و مهم ترین کار در جراحی بینی های گوشتی کاهش بافت از یک قسمت و افزودن بافت به قسمت دیگر بینی است. استراحت در روز اول پس از انجام جراحی بینی بسیار مهم بوده و فرد باید تنها در تخت بوده و زمان خود را به استراحت اختصاص دهد. در این مدت، همه پرسنل اتاق عمل برای جراحی مهیا می شوند. این غذاها شامل غذاهای غنی از پروتئین از قبیل گوشت، ماهی، تخم مرغ، ماست، و غذاهای غنی از ویتامین C، از قبیل مرکبات، آب پرتقال، و غذاهای حاوی مقدار زیادی روی ( زینک ) مثل غذاهای دریایی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید