صفر تا صد عمل زیبایی بینی + مشاوره رایگان – دکتر امیر حسین محمدی مفرد

مواد جاذب و نرمی داخل بینی گذاشته می شوند تا استحکام تیغه میانی بینی که سپتوم نام دارد، حفظ شود. در پایان، برش ها بخیه زده می شوند و اسپلینتی بر روی قسمت خارجی بینی قرار می گیرد تا به حفظ فرم بینی در طول سپری شدن دوره نقاهت کمک شود. در ابتدا، برشی بر روی بافت بینی زده می شود تا پزشک به استخوان و غضروف دسترسی پیدا کند. چرا که جراحی بینی می تواند علاوه بر درمان، نقائص موجود در ظاهر بینی را نیز برطرف کند. در بیشتر موارد، این برش داخل بینی زده می شود تا کمترین میزان اسکار بر جای بماند.

بینی های گوشتی، بیشتر ورم می کنند و ورم آن ها نیز دیرتر از بین می رود. عوارض جانبی مانند تورم و کبودی در اطراف بینی و چشم تا دوهفته بعد از عمل کاهش می یابد و از بین می رود. پیش از انجام جراحی، مواردی مانند نوع پوست، میزان استحکام استخوان و غضروف بینی و هم چنین سن بیمار باید بررسی شود. چه کسانی به دنبال انجام جراحی زیبایی بینی هستند؟ صرف نظر از علت جراحی بینی، چه زیبایی و چه درمانی، انتخاب جراح پلاستیک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. پس از آن دیگر هیچ تغییری در شکل بینی ایجاد نخواهد شد.

پزشک در ابتدا به معاینه کامل ساختار داخلی و خارجی بینی می پردازد تا بداند بینی چه تغییراتی نیاز دارد. اما این موضوع نباید باعث شود که ازمراقبت های بعد ازعمل غافل شویم و اینکه چه مدت پس از عمل جراحی می توان با همسر خود رابطه جنسی داشته باشید بستگی به عمل جراحی و نوع جراحی بینی ,میزان درد و توانایی بهبودی فرد را دارد .

این عکس ها جهت ارزیابی قبل و بعد از عمل، هم مورد استفاده قرار می گیرند. زخم بخیه در این روش وجود ندارد. رینوپلاستی را می توان به دو روش باز یا بسته انجام داد، در این مرحله جراح با در نظر گرفتن ابعاد مختلفی از بینی و صلاح دید خود هر یک از این تکنیک ها را انتخاب می کند. دکتر شیرازی جراح و متخصص جراحی بینی در تهران در مورد این موضوع توضیحاتی را بیان می کند. نتیجه این تقویت چارچوب، جلوگیری از بازگشت بینی به شکل اولیه است.

دیدگاهتان را بنویسید