صفر تا صد عمل زیبایی بینی + مشاوره رایگان – دکتر امیر حسین محمدی مفرد

هر فردی که تصمیم به عمل بینی دارد، حتما زمان زیادی را صرف پیدا کردن بهترین جراحان بینی تهران میکند. بهترین زمان برای حمام کردن بعد از عمل بینی را حتما از پزشک خود سوال کنید. پس اگر قصد انجام عمل زیبایی برای زیباتر شدن و بالا بردن هارمونی چهره خود دارید باید صفر تا صد هزینه را خودتان پرداخت کنید. شرکت های بیمه به ندرت هزینه جراحی بینی را پرداخت می کنند. فرد کاندید جراحی بینی باید در سلامت کامل روانی باشد زیرا برخی افراد به دلیل وسواس های فکری تصمیم به جراحی مجدد می گیرند. یکی از دغدغه های افراد پس از پشت سر گذاشتن عمل بینی، به غذا خوردن مربوط می شود.

در این نوع عمل بالا رفتن بیش از اندازه نوک بینی و قوس بیش از حد در پشت بینی و فرورفتگی زیاد پره های بینی و در کل کوچک شدن بیش از حد سایز بینی است که باعث مشکلات تنفسی می شود. همین امر باعث می شود که خون کمتری در طول روند عمل بینی از دست برود و کبودی کاهش یابد. بله. ورم بینی در یکی از سمت های بینی باعث می شود که فرد احساس کند بینی کج شده است.

از دوهفته قبل از عمل جراحی از خوردن داروهایی که باعث رقیق شدن خون و جلوگیری از انعقاد خون میشود مصرف نشود چون ممکن است حین عمل و یا حتی در بعد از عمل خون ریزی قطع نشود. شب قبل از عمل دوش بگیرید. روز قبل از عمل به میزان کافی آب بنوشید. ۸ ساعت قبل از عمل ، از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید. از خوردن و آشامیدن در روز عمل جدا خودداری کنید. دو هفته قبل از عمل نباید از آسپرین استفاده کنید. از خندیدن و حرف زدن زیاد در هفته های اول خودداری نمایید.

به بیماران توصیه می شود چسب زدن به بینی را تا 2 الی 3 هفته بعد از جراحی بینی ، انجام دهند. همانطور که قبلا نیز ذکر شد، کیفیت و ضخامت پوست از عوامل بسیار مهم در تعیین نتیجه عمل زیبایی بینی می باشد. نتیجه این جراحی به زیبایی عمل باز بینی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید