صفر تا صد عمل بینی+(هزینه)

رینوپلاستی صرف نظر از نوع بینی ، چنانچه به منظور زیبایی بینی صورت پذیرد ؛تحت پوشش بیمه نخواهد بود و فرد جهت احتساب هزینه آن باید به صورت حضورت به مطب جراح مورد نظر خود رجوع نماید. این مورد به بهبود زخم و پیشگیری از ایجاد اسکار کمک زیادی می کند.

پس از برداشتن گچ نیز بینی شما هنوز متورم است، اما بعد از دو هفته مقدار زیادی از تورم آن کاهش مییابد. اینکه دکتری انتخاب کنید که توجه ویژه به مجرای تنفسی و ساختار بینی داشته باشد اهمیت زیادی دارد. با توجه به نوع بینی، پوست بینی، داشتن و یا نداشتن پولیپ بینی و دیگر مشکلات تنفسی به طور دقیق نمی توان بیان کرد که هزینه جراحی بینی استخوانی چقدر است. جراحان با انجام نازک کردن پوست و نیز استفاده از غضروف جهت تقویت بینی ، از بازگشت پذیر بودن نتیجه آن جلوگیری کرده و همچنین پس از انجام تغییر فرم بینی ، کورتون را تزریق می نمایند تا به این ترتیب از میزان تورم بینی جلوگیری به عمل آورند.

پس از جراحی استفاده از آناناس نقش مهمی در تسریع بهبودی دارد. بینی تا 6 ماه بعد از جراحی دارای ورم است و این ورم در برخی از افراد ممکن است تا 1 ماه نیز ادامه داشته باشد. در خصوص این که این بینی ها بعد از عمل برگشت پذیر هستند یا نه ؟ لازم به ذکر است که هزینه این پروسه نیز بسته به عوامل متعددی است. باید گفت با توجه به این که این مسئله بستگی به تکنیک عمل و مهارت جراح دارد امکان بازگشت بسیار کم می باشد. در تکنیک باز ، تنها یک برش در ستونچه بینی ، یعنی بافت بین دو سوراخ بینی ایجاد می شود ، که به مرور زمان با سپری شدن روند بهبود ، محو می شود.

معمولا میزان تورم در بینی های گوشتی بیشتر است و نتیجه نهایی عمل بینی بعد از مدت زمان طولانی تری قابل مشاهده می باشد. نوع دیگر تورم که به آن تورم ثانویه می گویند معمولا یک سال به طول می انجامد. بسیاری از مردم می خواهند بدانند که مردم درباره دکتر بشارتی زاده نظرات شان چیست، برای کسب آگهی در این خصوص می توانید به صفحه اینستاگرام خانم دکتر بشارتی زاده مراجعه کنید و در آنجا نظرات و رضایت های بیمارانی که توسط ایشان جراحی شده اند را مطالعه کنید. حتی میزان هزینه های احتمالی این عمل در طی جلسه مشاوره ای با جراح و بررسی تغییرات لازمه برآورد می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید