صفر تا صد عمل بینی+(هزینه)

همچنین انتظار میرود که با در پیش گرفتن این دستورالعملها دورهی نقاهت و بهبودی بیمار به سرعت و بدون هیچ مشکلی طی گردد. این متد برای افرادی مناسب است که نقص زیادی در بینی خود نداشته و تنها از نوک بینیشان ناراضی هستند. همچنین اینکه جراحی بینی استخوانی یا گوشتی صورت گرفته باشد تأثیری در درصد موفقیت از بین رفتن انحراف بینی ندارد. از دیگر مواردی که باعث التیام تورم و کبودی حاصل از جراحی انحراف بینی میشود میتوان به آب کرفس یا آب آناناس اشاره نمود، در این صورت میتوان این دو گزینه را در رژیم غذایی خود قرار داد.

اگرچه بیمار باید تحت بیهوشی قرار گیرد بهتر است شب پیش از جراحی پس از نیمه شب هیچ نوع خوراکی و آشامیدنی استفاده نمایند. عمل بینی تکنیک های گوناگونی دارد که یکی از معروفترین دسته بندی ها برای جراحی بینی، عمل بینی به روش بسته و عمل بینی به روش باز است. این دو روش تفاوت های زیادی دارند و هر کدام به نوبه خود مزایا و معایبی دارند.

نمک و ادویه از جمله مواردی میباشند که استفاده آنها در دوران نقاهت سبب افزایش ورم میشود در این صورت ضروری است بیمار تا مدتی این دو عامل را در رژیم خویش خویش به کار نگیرد. تامپون حالتی لوله ای دارد و در دو مجرای بینی قرار می گیرد. از این رو تکنیکهای متفاوتی نیز برای این عمل مورد استفاده قرار میگیرد.

پیش از جراحی انحراف بینی همواره از بینی بیمار عکسهایی گرفته میشود. قطعاً پیش از انجام عمل زیبایی بینی، مانند همه جراحی های دیگر، سوالاتی در ذهن مطرح می شود که یافتن پاسخ برای آن ها کار دشواری است. هدف از عمل بینی چیست؟ علت قوز و برآمدگی بینی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید