صفر تا صد عمل بینی+(هزینه)

جراحی نوک بینی یا تیپ پلاستی امروز مورد علاقه بسیاری از مردم است زیرا در این روش جراحی تنها نوک بینی تغییر شکل پیدا می کند و استخوان بینی شکسته نمی شود که باعث کبودی و ورم بسیار کمتری نسبت به دیگر روش های جراحی می شود. مراجعه به بهترین دکتر جراحی بینی در لرستان و مشاوره از پزشک متخصص می تواند بار ذهنی منفی و یا حتی ترس و تردید هایی شمارا تا حد زیادی برطرف کند. روزی دو بار مدخل بینی را بهتر است با پمادهای چشمی مثل ویتامین A، چرب نگه داشت.

شاید استفاده از دستگاههای کوچککننده بینی، نتایج موقتی روی ضخامت پوست بینی داشته باشد ولی تاکنون هیچیک از تحقیقات علمی نگری استفاده از این وسایل را برای کوچک کردن، یا تغییر شکل و اندازه استخوان و غضروف بینی ثابت نکرده است و گاهی اوقات ممکن است با ایجاد عوارض و دفورمیتی و از حالت طبیعی خارج شدن بینی همراه باشد. جراحی بینی به روش بسته: در جراحی بینی بسته هیچ برشی روی بینی ایجاد نمی شود و تمامی برش ها از داخل ایجاد شده و همانند روش قبل، غضروف و استخوان بینی جدا می شوند. در جراحی بینی به روش بسته برش هایی در داخل مجراهای بینی ایجاد می گردند.

از همین رو برای مثال مدل عروسکی (جراحی بینی فانتزی) ممکن است به صورت فردی بیاید و بهترین نما را ایجاد کند اما در فردی دیگری خیر. جراحی بینی به روش باز: این روش برای مواقعی کاربرد دارد که فرد می خواهد تغییرات اساسی روی بینی ایجاد کند، در واقع جراح با برش روی تیغه و پره ها می تواند آناتومی بینی را به شکل کامل ببیند تا روی آن کار کند. در روند جراحی بینی استخوانی حتما باید بینی برش خورده تا پزشک به نواحی استخوانی دسترسی کاملی پیدا کند.

زمانی که برش روی سطح پوست انجام شد پزشک به راحتی می تواند استخوان اضافی روی بینی را برداشته سپس کناره های بینی را به هم نزدیک کرده سپس بخیه بزند. در گذشته گاهی در شکل دهی به غضروف ، نتیجه دقیقی به دست نمی آمده و باعث بدشکلی در بینی می شد.

دیدگاهتان را بنویسید