صفر تا صد عمل بینی+(هزینه)

برطرف کردن انحراف تیغه بینی برای جراح بینی باتجربه کار سختی نیست و چنانچه با دقت و مهارت انجام شود، عوارض آن بسیار ناچیز بوده و برخلاف تصور عموم هیچگونه برگشتی ندارد. گاهی در صورت سپرده شدن فرایند به دست یک جراح که از مهارت لازم در این زمینه برخوردار نیست ، عوارض بعد از رینوپلاستی ، به فاکتورهای خطر آفرینی تبدیل می شوند. تشخیص انحراف بینی تیغه بینی و سپتوم با انجام یک معاینه ی صحیح مقدور خواهد بود، درواقع آندوسکوپی بینی انحراف دقیق بینی را نشان می دهد و در نتیجه عوارض احتمالی آن توسط جراح از بین می رود.

داشتن یک بینی طبیعی و زیبا امروزه در بسیاری از هنرپیشه ها و ستاره های سینمایی طرفدار پیدا کرده است به طوری که فرد با مشاهده دقیق چهره متوجه می شود که ایشان جراحی انجام داده اند یا خیر ؟ به صورت طبیعی این مساله وجود دارد که انحراف بینی که در سمت راست وجود دارد توربینهای حفره سمت چپ را بزرگتر کرده راه را مسدود می نماید.

این تکنیک به جراح این امکان را می دهد تا استخوان را در حین سالم نگه داشتن بافت و عروق خونی اطراف ، تراش دهد. برخی از افراد بر این باورند که عمل بینی تنها برای زیبا شدن بینی انجام می گیرد ، اما باید این نکته را در نظر بگیرید که این جراحی صرفاً جنبه زیبایی ندارد و افرادی که از مشکلاتی همچون پولیپ بینی ، انحراف بینی و غیره رنج می برند نیز می توانند اقدام به انجام این عمل کنند. ممکن است به دلیل حادثهای، پل بینی شما خرد شده باشد یا به طور ذاتی بینی خیلی کوچکی داشته باشید که در این حالت با بزرگ شدن اندازه آن زیباتر به نظر خواهید رسید.

در واقع یک جراح بینی خوب، در زمان ترسیم طرح درمان، تغییراتی که قرار است در بینی انجام شود را متناسب با سایر بخش های صورت در نظر می گیرد. به همین دلیل، مدل های بینی از قبیل مدل بینی فانتزی و نیمه فانتزی در میان خانم ها طرفداران بیشتری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید