صفر تا صد عمل بینی+(هزینه)

برای محافظت از بینی و همچنین کمک به نگه داشتن شکل جدید آن در طی روند بهبود، ممکن است یک آتل در قسمت خارجی بینی شما قرار گیرد. در هفته های اول پیگیری مراقبت ها با پزشک بسیار مهم است؛ معمولا اولین ملاقات یک هفته بعد از عمل بینی انجام می شود زمانی که پانسمان بینی برداشته شد، بیماران پس از چند ماه بررسی های دوره ای انجام خواهند داد. در این بیماران، زمان بیشتری در مقایسه با زمان میانگین، برای فروکش کردن پوست و جمع شدن آن، مورد نیاز است. البته، دستاورد بسته نیز می تواند بعنوان یک دستاورد بسیار کاربردی، مورد استفاده واقع شود.

صرفنظر از نوع تکنیک مورد استفاده ، مهارت و تبحر جراح در اجرای تکنیک با ظرافت بالا ، در خلق نتیجه ای که هیچگونه اثری از عمل در آن نمایان نباشد ، حرف اول را می زند. در طول این جلسه، شما و جراح، درباره دامنه وسیعی از موضوعات مرتبط با روند – از قبیل تاریخچه سلامت، داروهایی که فعلاً در حال مصرف آنها هستید و کلیه موضوعات دیگری که می تواند داوطلبی شما را تحت تاثیر قرار دهد، گفتگو می کنید. با توجه به حساس بودن شرایط این گروه از افراد، نخست باید ارزیابی های لازم توسط پزشک متخصص انجام شود تا تشخیص صحیح انجام پذیرد.

با توجه به اینکه جراحی در خانواده جراحی های زیبایی قرار دارد ، معمولاً هزینه های درمان آن مشمول بیمه نمی شود. در روش بسته (CLOSE) : در این روش هیچ برشی بر روی پوست داده نمی شود و تمامی مراحل جراحی با برشی هایی که از داخل بینی داده میشود انجام می شود. اگر قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارید، اولین قدم، مشاوره با جراح خوب بینی می باشد. اگرچه مشکلات ممکن است جزئی باشند و به راحتی اصلاح شوند، اما اغلب مشکلات عمده و پیچیدهای هستند، که به دلیل ضعیف شدن بافت بینی بخاطر جراحی قبلی ممکن است فرایند عمل ثانویه را برای جراح دشوارتر کند.

به منظور کمک به بدن و سیستم گوارش، و به دلیل اینکه جویدن غذاهای سفت بعد از جراحی بینی، خطرناک است، بسیار توصیه می شود که در دوره ریکاوری، غذاهای نرم از قبیل عصاره سیب، ماست، تخم مرغ، پوره سیب زمینی، سوپ مرغ و غیره میل کنید. در طی این جلسه جراح از زاویههای مختلف بینی شما عکس برداری میکند.

دیدگاهتان را بنویسید