صفر تا صد عمل بینی+(هزینه)

همچنین انتظار میرود که با در پیش گرفتن این دستورالعملها دورهی نقاهت و بهبودی بیمار به سرعت و بدون هیچ مشکلی طی گردد. بدون شک ، لبخندِ رضایتِ بیمار و احساس خوشحالی درونی او از نتیجه عمل جراحی با ارزش­ترین پاداشی است كه نصیب دكتر می­ شود. پزشکان می توانند از طریق ابزار های ساده مثل چراغ قوه های پزشکی، پولیپ را رویت کنند و همچنین با انجام آزمایش های تشخیصی مانند: اندوسکوپی بینی، عکس برداری، آزمایش های تشخیص آلرژی و تست فیبروز کیستیک پولیپ را تشخیص دهد. در صورتیکه ببیند بیمار از جراحی انتظاراتی نامعقول و غیرمنطقی دارد سعی در مجاب نمودن او با دلایل منطقی می نماید و چنانچه فرد توجیه نشود از جراحی کردن او خودداری می نماید.

ماساژ بینی بعد از عمل معمولا توسط جراحان توصیه می شود، چرا که ماساژ برای التیام بخشیدن به استخوان های بینی مفید است و موجب خوش فرم تر شدن بینی می شود. در واقع افراد می خواهند بینی آنها به گونه ای عمل شود که اثری از جراحی در بینی آن ها وجود نداشته باشد. بیماران عزیزی که تمایل برای عمل بینی دارند می توانند از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با کلینیک زیبایی دکتر سالومه سالاریان تماس بگیرند و برای مشاوره حضوری وقت قبلی بگیرند. غضروف در بینی گوشتی معمولاً پهن است ، و میزان ترشح چربی از غدد چربی موجود بر روی بینی ، زیاد است.

با این حال، بیشتر تورم در طی یک سال از بین می رود. که برخی جراحان روش جراحی بینی بسته را توصیه می کنند و برخی روش باز را که البته امروزه روش جراحی بینی باز در حال افزایش است و طرافداران بیشتری دارد. این تغییرات به روش های مختلفی انجام می شود تا نتایج مورد نظر حاصل شود. در جراحی بینی نتیجه نهایی مهم است و استفاده از روش باز یا بسته تفاوتی برای بیمار ندارد.

چسب زدن بعد از عمل بینی به بیمار کمک می کند تا فرم بینی بهتری داشته باشد و همچنین از دیگر فواید چسب بعد از عمل بینی کمک به تسریع کاهش ورم بینی و روند بهبودی است. در دوره ی بهبود پس از عمل از ماساژ بینی بعد از عمل برای خوش فرم شدن آن بهره می برند. ✔ بعد از عمل سپتوپلاستی نباید کبودی و تورم زیادی حاصل شود، با وجود این ظاهر شدن کبودی و تورم یک تا دو هفته پس از عمل سپتورینوپلاستی طبیعی است. ✔ ممکن است در بعضی موارد برای بهبود بخشیدن به ظاهر بینی، عمل رینوپلاستی با سپتوپلاستی ترکیب شود.

دیدگاهتان را بنویسید