صفر تا صد عمل بینی+(هزینه)

دستمزد متخصصان بیهوشی هم مانند جراحان با توجه به شهرت و تجربه بر هزینه های درمان می افزایند. نخست، درباره روند جراحی و کلیه جزئیات آن از قبیل ریکاوری ، هزینه ، مشکلات بالقوه و فاکتورهای دیگر ، اطلاعات کسب کنید. از سیگار کشیدن یا در معرض دود سیگار قرار گرفتن تا یک ماه پرهیز شود زیرا می تواند روند بهبود را به تاخیر بیندازد. یکی از نگرانی هایی که متقاضیان جراحی بینی دارند، کشیدن تامپون است. اگر فرد دچار خونریزی شدید از بینی باشد یا خونریزی بیشتر از ۳۰ دقیقه طول بکشد باید سریعاً به پزشک مراجعه کند. در صورتی که فرد به طور منظم خونریزی داشته باشد این خونریزی باعث از بین رفتن آهن بدن بیمار میشود.

دستگاه لیزر نور پالس پرتوهای نورانی را تولید میکند که این پرتوها بر روی رگ های خونی قابل مشاهده اثر می کند و با گرم کردن رگ ها باعث میشود که رگها کوچک شده و قابل مشاهده نباشند. جراحی زیبایی بینی با توجه به نوع بینی و نظر جراح به روش باز یا بسته انجام می شود. با این وجود، پس از عمل جراحی او دیگر نمیتواند چشمان اش را بندد و یا لبخند بزند. ملکه زیبایی روسیه پس از انجام عمل جراحی پلاستیک ۳۰۰۰ پوندی نتوانست چشمان خود را ببندد یا لبخند بزند. همچنین در این دوره باید از خوردن غذاهای شور یا پر ادویه اجتناب شود.

این روش معمولاً پرهزینه است و در طول یک سال هم حدود ۳ الی ۴ بار باید انجام شود. در صورتی که فرد سیگار بکشد، پیشنهاد می شود که حداقل یک ماه قبل از عمل، سیگار را کنار گذاشته و تا یک ماه بعد از عمل نیز ترک سیگار را ادامه دهد.

در مواردی که بیماری در سطح پایین وجود دارد فرد توسط پزشک عمومی می تواند تحت درمان قرار بگیرد و در مواردی که بیماری تشدید شده باشد بیمار باید زیر نظر پزشک متخصص باشد. اگرچه تا به امروز هیچ درمانی برای بیماری اسلرر وبر راندو وجود ندارد اما روشهای مختلفی وجود دارد که به درمان این بیماری تا حدودی کمک می کند و امید به زندگی در فرد مبتلا را افزایش می دهد. وجود بیماری اسلرر وبر راندو روی پوست یا پوشش بینی با استفاده از نور پالس میتواند درمان شود. پزشکان در مواردی که خونریزی ادامه دار باشد از عمل بینی با گاز یا اسفنج استفاده میکند و در مواردی هم از لیزر درمانی استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید