صفر تا صد عمل بینی+(هزینه)

جراح برای کمک به شما در احساس راحتی بیشتر در طول روند، عمل بینی را تحت بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی انجام می دهد. ورم بینی کاملا طبیعی ست و طی 6 ماه بعد از عمل بینی ، این ورم کاملا می خوابد و شکل واقعی بینی از این به بعد مشخص می شود.در مورد کبودی نیز، توجه به دو نکته ضروری به نظر می رسد. بله، با توجه به نوع پوست و میزان مشکل بینی زیر چشم و اطراف بینی ممکن است دچار کبودی شود.

زیرا بینی هنوز در جای خود ثابت نشده است. بهتر است بیمار از ابتدا، مدل مورد نظر و فرم ایده آل خود را برای دکتر مشخص کند و در مورد توقعات خود با او صحبت کند تا شاهد نتایج رضایت بخش تری از عمل جراحی بینی باشد. چه نوعی از بینی، بعد از عمل بینی بیشترین تغییر را می کند؟ بینی هایی که استخوانی و غضروفی باشند، بعد از عمل بیشترین تغییر را دارند.

رفع تورم بینی بستگی به شرایط بیمار دارد؛ در اکثر موارد 6 ماه الی 1 سال طول می کشد تا تورم بینی بطور کامل از بین برود.البته درصد زیادی از این ورم، خیلی زود از بین خواهد رفت و ورمی که باقی می ماند، تنها بخش کوچکی از تورم اولیه بینی بعد از عمل است. چند روز بعد از عمل بینی گچ برداشته می شود؟ برای آن که بتوانید بهترین جراح بینی را انتخاب کنید باید چند مورد را در نظر بگیرید. جراحی بینی بسته بیشتر برای افرادی که دارای قوز بینی می باشند و یا بینی آن ها اشکالات کمتری دارند مناسب می باشد.

شما می توانید عکسهای قبل و بعد جراحی بینی بیمارانی که عمل جراحی بینی داشته اند را نگاه کنید زیرا با مشاهده این عکس ها، می توانید با مهارت ها و تکنیک های پزشکتان بیشتر آشنا شوید. به بیماران توصیه می شود چسب زدن به بینی را تا 2 الی 3 هفته بعد از جراحی بینی ، انجام دهند. در اکثر بیماران به دلیل تورم، بینی بصورت نامتقارن نشان داده می شود. هر قدر این پوست ضخیم تر باشد ، ویژگی های پایه را بیشتر پوشش داده و جزئیات بینی کمتر نمایان می شود. تمرکز در این متد، در درجه اول بر روی نوک بینی فرد قرار دارد و در سایر قسمت ها، تغییر چندانی برای فرد به وجود نمی آید.

دیدگاهتان را بنویسید