صفر تا صد عمل بینی+(هزینه)

بعد از جراحی بینی ، نیاز است که بیمار استراحت کرده و همواره سر خود را بالاتر از قفسه ی سینه قرار دهد. بینی کج : بینی کج ناشی از عدم قرار گرفتن استخوانهای بینی یا تیغه بینی در خط وسط صورت است که نتیجه آن این است که بینی به یک سمت کج میشود. آیا بینی بعد از عمل کج می شود؟ شما باید بعد از جراحی ، در عادات غذایی خود پروتئین و ویتامین C را بگنجانید. افراد بسیاری وجود دارند که از ظاهر بینیشان راضی نیستند؛ و زیباییشان را در گرو اندکی تغییر در شکل و ظاهر این عضو تاثیرگذار صورت میدانند.

توجه به این نکته ضروری است که انتظارات افراد از جراح بینی باید منطقی و واقع گرایانه باشد تا با جراحی بینی نتیجه مطلوبی حاصل شود. بینی همه افراد با یکدیگر تفاوت هایی دارد. امروزه ، جراحان با تجربه و ماهر از طریق همگام بودن با دستاورد ها ، زمان بهبود را ارتقا داده و نتایج بهتری را در بیمار خلق می نمایند.

قدم زدن در منزل بلامانع می باشد ؛ ولی از خم شدن و بلند کردن اشیاء سنگین خودداری کنید. امروزه جراحان بینی می دانند که علاوه بر پیرایش شدن بینی ، بینی برای دستیابی به نتیجه مطلوب ، به بخیه زدن های تخصصی نیز نیاز دارد. چون این مواد بر روی فرایند بهبود زخم تاثیر مثبتی را بر جای می گذارند. این مواد تاثیرات منفی را بر روی فرایند ریکاوری بینی شما بر جای می گذارند. در حقیقت این روش به ناحیه تغییر شکل اشاره دارد نه به تکنیک برش بر روی بینی.

تغذیه از جمله فاکتورهایی است که بر روی دوره بهبود زخم ها در بینی ، و فرایند ریکاوری ساختار بینی تاثیر به سزایی دارد. در زمان غذا خوردن بعد از جراحی ، باید سعی کنید از مصرف غذاهای بسیار داغ یا بسیار سرد خودداری نمایید. در نگاه کلی، شما می توانید شاهد یک تفاوت در شکل، ظاهر و عملکرد بینی در طول چند هفته اول بعد از جراحی باشید. دو هفته پیش از عمل از مصرف داروهایی چون ایبوپروفن، آسپرین و … 9. اگر داروهایی از قبیل ویتامین E ، آسپرین یا ایبوپروفن و مکمل های گیاهی از قبیل گینکو ، جنسینگ و سیر مصرف کنید ، احتمال خونریزی افزایش می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید