شامپو کودک: خرید بهترین شامپو سر و بدن بچه و نوزاد خارجی با قیمت ارزان

اگر کودک شما دارای پوست خشک و اگزما است ، پس از مشورت با پزشک از مرطوب کننده استفاده کنید. انتخاب محصولات تست شده در آزمایشگاه ها و مورد تایید متخصصان پوستی مهم است. این پوستهها در واقعی نوعی بیماری پوستی رایج میان کودکان است که به کلاه گهواره مشهور است. این محصول توسط برند محبوب «موستلا» تولید و روانه بازار گردیده است. شامپو بچه کیدز (Kids) توسط برند آلمانی شاوما (Schauma) مخصوص دختران تولید شده است. محصول فوق ضمن ترمیم ساقههای مو، قادر است موها را کاملاً نرم کرده و از وز شدن آن پس از حمام جلوگیری نماید.

و چنانچه اگر پوست کودک شما دارای اگزما بود طبق دستور پزشک متخصص، کرم تجویزی و یا نرم کننده را برای پوست کودک خود استفاده نمایید. نکته: اگر کودک شما دچار اگزما پوستی است، در مورد نحوه حمام کردن و شامپو مورد استفاده حتما از پزشک کمک بگیرید و به توصیه های او گوش کنید. مشهورترین خاصیت بابونه برای مو، روشن کردن رنگ موها می باشد.

فرمولاسیون این شامپو به پوست حساس سر بچه هیچ آسیبی نمیرساند و بهراحتی از روی مو شسته میشود و شانه کردن مو را نیز آسان میکند. همچنین عصاره گیاهانی نظیر بابونه و جو دوسر در فرمولاسیون این محصول سبب میگردد تا ضمن شستشوی ملایم، نرمی و لطافت خاصی برای موها به ارمغان آید. شامپو بچه لامینین (Laminin) دارای عصارهی بابونه میباشد که با خاصیت درخشان کنندگی موها، موجب شاداب شدن موی کودک شما میگردد. این محصول برای پوست سر، صورت و بدن نوزادان و کودکان بسیار مناسب بوده و همچنین برای پوستهای خشک و فصول سرد سال گزینه بسیار ایده آلی میباشد.

دمای آب مناسب برای کودک نیز ۳۷ درجه سانتی گراد است. در دمای ۱۰ تا ۳۰ درجه سانتی گراد و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود. دمای ۲۴ تا ۲۶ درجه سانتی گراد مناسب است. همانطور که خیلی از ما شنیده ایم برخی بر این باورند که شامپو بچه برای افرادی که ریزش مو دارند مناسب است. اینکه شامپو بچه چشم کودک را نسوزاند نکته خیلی مهمی است که والدین باید به آن توجه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید