سوالات متداول جراحی بینی – دکتر نسرین راستا

یا حتی ممکن است در صورت پهن بودن نوک بینی غضروفهایی که در دو طرف بینی وجود دارد متقاون نباشد. زیرا احتمال آسیب آن بیشتر و متعاقبا بد شکل شدن بینی می شود که ترمیم کردن آن بسیار مشکل و گاهی حتی غیر ممکن است. برای یافتن یک متخصص و جراح خوب بینی وقت بیشتری اختصاص دهید و در این زمینه با دقت پرس و جو و تحقق کنید. پس از آن که پزشک خود را به صورت قطعی انتخاب کردید یک جلسه با وی برای مشاوره اختصاص دهید تا در این جلسه بتوانید آن چیزهایی که می خواهید را برای او تشریح کنید.

ایمنی این جراحی بینی قطعی است. سوابق نیز بسیار مهم است ، جراح بینی لازم است در زمینه جراحی بینی گوشتی سوابق درخشانی داشته باشد تا بتواند رضایت بیمار را جلب کند، به همین دلیل بهتر است قبل از جراحی نمونه کارهای جراح بینی را مشاهده کنید. برای شروع ورزش های رزمی و انواع کشتی بهتر است از جراحی بینی حداقل ۶ ماه بگذرد.

جراح بینی خوب در انواع جراحی های زیبایی بینی تجربه بالایی دارد و نتایج مطلوبی کسب خواهد کرد. 9. اگر داروهایی از قبیل ویتامین E ، آسپرین یا ایبوپروفن و مکمل های گیاهی از قبیل گینکو ، جنسینگ و سیر مصرف کنید ، احتمال خونریزی افزایش می یابد. شما می توانید عکسهای قبل و بعد جراحی بینی بیمارانی که عمل جراحی بینی داشته اند را نگاه کنید زیرا با مشاهده این عکس ها، می توانید با مهارت ها و تکنیک های پزشکتان بیشتر آشنا شوید.

برای بیماران اهمیت زیادی دارد که میزان هزینه عمل جراحی بینی را برآورد کنند. این بیماران باید بدانند که انتخاب مدل هایی مانند مدل عروسکی و فانتزی که بینی تا حد بسیار زیادی کوچک میکند به هیچ عنوان برای آن ها مناسب نیست. پس از جراحی بینی، جویدن می تواند اذیت کننده باشد، بنابراین بیماران باید چند روز اول غذای نرم بخورند. دکتر سالومه سالاریان یکی از بهترین متخصصین جراحی زیبایی بینی می باشد، و دارای چندین سال تجربه و مهارت در این زمینه هستند. از این رو برای انتخاب بهترین جراح بینی باید به این عوامل توجه و دقت کافی داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید