سوالات متداول جراحی بینی – دکتر نسرین راستا

یولیا که مادر دو فرزند است میگوید علیرغم بهبودی پس از جراحی قادر به حرکت دادن بخشهای بزرگ صورت یا بستن چشم هایش نیست و ۲۰۰۰۰ پوند برای اصلاح این مشکل هزینه کرده که بی نتیجه بوده است. در مورد جنبه زیبایی آن که مشخص است افراد برای کوچک کردن و زیباتر کردن چهره این عمل را انجام داده و به دنبال رفع ایراداتی همچون قوز روی بینی، انحراف بینی، افتادگی نوک بینی، بزرگ بودن بینی و غیره هستند. عمل بینی مردانه اصولا برای رفع مشکلات تنفسی و پلیپ بینی و یا انحراف بینی انجام می گیرد در بعضی مواقع نیز برای زیبایی بینی عمل انجام می شود.

چگونه می توانم برای جراحی زیبایی بینی آماده شوم ؟ اینکه آیا هر کسی که عمل بینی انجام داده و یه پزشکی و معرفی می کنه، باید بهش اعتماد کنید و بهش مراجعه کنید؟ متوقف کردن خونریزی داخل بدن سخت تر است برای همین حتما باید به پزشک مراجعه کرد.

برای انجام لیزر روی پوست باید به پزشک متخصص پوست مراجعه کرد و برای انجام لیزر در بینی باید به پزشک متخصص گوش ،حلق و بینی مراجعه کرد. محلی که باید لیزر درمانی شود باید عاری از هرگونه زخم و آسیب باشد. درمان لیزر همراه با درد هست اما دردی که قابل تحمل است. این تغییرات زیبایی ، که تحت پوشش بیمه نیز قرار ندارند ، غالباً همراه با جراحی عملکردی بینی انجام می شوند ، بنابراین فقط یک بار نیاز به جراحی و ریکاوری است. بینی شما درست در مرکز چهره شما قرار دارد. طی کردن مراحل زیر می تواند به شما کمک کند که در عمل انتخاب مناسبی داشته باشید.

او تحت عمل لیفت صورت، بلفاروپلاستی (جراحی پلک) و مینی لیپوساکشن قرار گرفته بود. بکارگیری کمپرس یخ اثربخشی بسیاری در سرعت روند التیام و کبودیهای حاصل از جراحی دارد، بیماران بایستی از قرار دادن این کمپرس یخ بر روی بینی به شدت بپرهیزند و فقط بایستی آن را پیرامون بینی قرار دهند. این جراحی با هدف متناسب سازی و زیبایی بیشتر چهره انجام می شود و بهتر آن است که توسط یک جراح بینی خوب صورت گیرد ، چرا که هر چند هدف از این جراحی زیبایی است ، اما باید عدم آسیب به عملکرد تنفس و حس بویایی را نیز در نظر گرفت .

دیدگاهتان را بنویسید