سوالات متداول جراحی بینی – دکتر نسرین راستا

سهل انگاری در مصرف دارو یا رعایت نکردن دستورالعمل­ های مراقبتی اقدامی خطرناک است. عمل بینی می تواند استخوان، غضروف و پوست یا هر سه آنها را تغییر دهد. همسرش افسانه کیا بوده و دارای سه فرزند به نام های زهرا و سارا و علیرضا میباشد. خواهر کوچکتر وی به نام جمیله در دو سالگی از دنیا میرود. عمل جراحی بینی گوشتی بدین صورت انجام میشود که بخشی از غضروف بینی را جدا کرده وسپس با ابزاری که در عمل جراحی بینی از آن استفاده می کنند و سپتوم نام دارد به نوک بینی منتقل می کنند.

بافت های همبند زیادی در زیر پوست وجود دارد. اما ممکن است در پوست های بسیار ضخیم در صورت وجود چربی اضافه مقداری از آن برداشته شود ولی به هیچ عنوان پوست نازک نمی شود. چند سال پیش برای اصلاح انحراف بینی عمل سپتوپلاستی انجام دادم اما بلافاصله بعد از عمل متوجه تغییر عجیبی در بینی ام شدم به این صورت که هنگام خندیدن بینی ام بسیار پهن میشود بطوری که همه اطرافیان متوجه این تغییر شده اند.

اما این روزها برخی از کاربران فضای مجازی شایعاتی را در خصوص عمل بینی مهران رجبی به علت بزرگ بودن دماغش منتشر کردند و برخی از شبکه های اجتماعی این موضوع را به صورت یک طنز دنبال کردند. زنده بودن غزاله ؛ پیدا نشدن جسد و ادعای جدید وکلای آرمان ! تفاوت این دو روش در واقع به نوع و میزان برشی که روی بینی زده می شود باز می گردد.

مهران رجبی با حضور در فصل چهارم سریال جوکر با زدن چسب بر روی بینی اش شایعاتی را به وجود میآورد. 2- روز عمل میبایست یک همراه داشته و پس از ترخیص هم، آن روز را در منزل استراحت کنید. جراحی مجدد بینی واقعیتی است انکار ناپذیر که برای اقلیتی از بیماران لازم می­ شود.قبل از عمل نمی­توان پیش­بینی کرد که کدام بیمار به جراحی مجدد نیاز خواهد داشت . بینی استخوانی : از ویژگی بینی های استخوانی ، می توان به غضروف محکم و پوست نازک اشاره کرد. فرق بین بینی استخوانی و بینی گوشتی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید