سوالات متداول جراحی بینی – دکتر نسرین راستا

کاهش اندازه بینیهایی که بسیار بزرگ هستند. بینی یکی از برجستهترین ویژگیهای صورت است و بدیهی است که تأثیر بسیار زیادی روی زیبایی چهره دارد. باریک کردن بینیهایی که نسبت به صورت بسیار عریض و پهن هستند. هدف آن ایجاد هماهنگی بین اجزای مختلف صورت است. و هیچ تغییری در فرم بینی ایجاد نکند. جهت کسب اطلاع از هزینه جراحی زیبایی بینی و دریافت مشاوره رایگان میتوانید با مشاوران این مرکز در ارتباط باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات کلینیک پوست و موی هلیا و دریافت مشاوره آنلاین با ما در ارتباط باشید. از این رو پس از خواندن این مقاله در انتخاب بهترین جراح بینی دقت و وسواس بیشتری داشته باشید تا پس از عمل، نتیجه آن برایتان مطلوب و رضایتبخش باشد. بهتر است قبل از هراقدامی از پزشک جراح بخواهید تا برای شما چسب بینی را بزند و بعد از اموزش های لازم از جانب وی خودتان برای این کار اقدام نمایید . جالب است بدانید که درد و التهاب تنها مواردی نیستند که فرد بعد از انجام عمل با آن رو به رو میشود.

معمولاً برای این منظور از غضروف گوش یا به ندرت از بخشی از غضروف دنده استفاده می شود. جراحی زیبایی بینی معمولاً به عمل جراحی اشاره دارد که در آن بخش غضروفی، استخوانی و گاهی اوقات بافت نرم بینی تغییر شکل داده میشود تا ظاهری زیباتر برای فرد ایجاد شود، ضمن اینکه عملکردهای درست بینی حفظ میشود.

افرادی که تصمیم به جراحی بینی میگیرند با فکر زیباتر شدن و تغییر واضح در چهرهشان زیر تیغ جراحی میروند و اگر نتیجه عکس انتظارشان باشد به طبع حال خوبی نخواهند داشت. رینوپلاستی یک اصطلاح کلی است که برای توصیف طیف وسیعی از عملهای جراحی بینی استفاده میشود و ممکن است برای تغییر شکل بینی و یا اصلاح نقصهای بینی برای رفع انسدادهای آن، مورد استفاده قرار گیرد. کاهش طول بینی برای بینیهایی که نوک آنها بیش از حد جلو آمده است. اهداف عمل جراحی بینی برای هر فردی که میخواهد این عمل را انجام دهد، متفاوت است. متخصصین کلینیک زیبایی رازی یک معاینهی کامل روی صورت شما انجام میدهند تا مشخص کنند کدام بخش از بینی شما به جراحی و تغییر نیاز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید