سوالات رایج جراحی بینی

قبل از انجام جراحی بینی، شما بایستی با جراح بینی، بر سر مسائل و عوامل مهم و تاثیرگذار بر روی روند جراحی مشاوره داشته باشید. در طول روند جراحی ، جراح شما ، گرافت های پشتیبانی را که از غضروف خود بیمار تهیه شده ، و برای پشتیبانی دراز مدت از بینی استفاده می شود ، خلق می نماید. دکتر انجام تست های آزمایشکاهی، از جمله آزمایش خون را ضروری میداند. بنابر این نیاز است که کمی سطح انتظار خود را پایین آورده و بینی جراحی شده را با بینی قبلی تان مقایسه کنید.

ولی اگر پزشک خود را با دقت انتخاب کنید احتمال این عوارض بسیار کم خواهد شد. و میخواهند بینی خود را دستخوش کمی تغییر و تحول کرده تا به سطح دلخواهشان از زیبایی برسند. به هیچ عنوان در بینی خود ندمید. به دستورالعمل های جراح بینی خود عمل کنید. رینوپلاستی هم مانند سایر جراحی ها، خطراتی از جمله خونریزی، عفونت و یا واکنش های گوناگون به بی هوشی را در پی دارد.

این انقباض رگ های خونی، به طور موقتی، جریان خون به بینی را متوقف می کند. بینی های گوشتی در واقع به بینی های گفته می شود که دارای غضروف کم و پوست ضخیم هستند. این نوع بینی ها معمولا به صورت پهن هستند و اغلب دارای نوک گرد هستند. بله. در صورتی که دکتر جراح بینی تشخیص دهد که فرد با پولیپ یا انحراف بینی نیز مواجه است، در حین جراحی، ابتدا به رفع این مشکل می پردازد و سپس کار زیباسازی بینی را انجام می دهد. جراحـی بینی علاوه بر هدف زیبایی با هدف درمانی نیز انجام می شود.

همانطور که در بالا گفتیم میزان استخوانی و گوشتی بودن بینی ها با یکدیگر متفاوت است به همین دلیل هزینه جراحی بینی افرادی که بینی استخوانی یا گوشتی دارند نیز متفاوت است. در نظر داشته باشید که بعد از عمل هرچه بیشتر استراحت کنید از میزان کیفیت بیشتری برخوردار خواهید شد. هم چنین، دکتر با بررسی پوست، و هم چنین فضای داخل و خارج بینی شما، متوجه میزان تغییرات لازم در بینی می شود. در روزهای اول پس از جراحی بینی تغییرات ایجاد شده در بافت بینی باید حفظ شود.

دیدگاهتان را بنویسید